اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 85 رای
4.7/5

فام | Fam

اپلیکیشن فام ؛ شعبه بانک در جیب شما – کارت به کارت سریع، خرید شارژ، استعلام و پرداخت قبوض، خرید انواع بیمه، فرمان صوتی

دانلود برنامه fam برای آیفون
4.7 از 85 رای
4.7/5

دانلود برنامه Fam برای آیفون

اپلیکیشن فام در راستای اهداف بانکداری الکترونیک شرکت فام پیاده‌سازی و طراحی شده است که شامل مجموعه‌ای از خدمات بانکی، مالی و رفاهی و… است.
با نصب و استفاده از این برنامه مجهز به هوش مصنوعی ، ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه، به سرویس های متعدد بانکی دسترسی خواهید داشت.
اپلیکیشن فام خدمات متنوع بانکی و مالی را به کاربران خود ارائه میدهد. این خدمات شامل تولید رمز یکبار مصرف، انتقال وجه کارت به کارت، دریافت شماره شبا،دریافت موجودی، خرید شارژ تلفن همراه، خرید بسته اینترنت، خدمات خرید بیمه و خودرویی و ثبت نام اولیه سجام است.
همچنین مشترکان بانک ملل از طریق برنامه فام میتوانند به همراه بانک ملل نیز دسترسی داشته باشند.

امکانات اپلیکیشن فام برای آیفون

· پویا نگار (رمـــــز پویا): تولید رمز یکبار مصرف به صورت آفلاین از مهمترین خدمات اپلیکیشن فام به شمار میرود. در این بخش دارندگـــان کارت ملل مـی تواند رمز پویا خود را بدون داشتن اینترنت و به صورت آفلاین و امن تولید و اسـتفاده کنند.
· دستورهای صوتی: کاربران در بخش فرامین صوتی می توانند با صحبت کردن و بیان خواسته خود به صفحه عملیات مورد نظر هدایت شوند.
· انتقال وجه به صورت کارت به کارت: اپلیکیشن فام با پذیرش کارت هایی با مبدا بانک های آینده، ایران زمین، سامان ، سینا ، ملت و ملل امکان انجام این عملیات را به سادگی فراهم آورده است.
· خرید انواع بیمه نامه
· خرید شـارژتلفن همراه : امکان خرید شارژ برای اپراتورهای همراه اول ، ایرانسل و رایتل و امکان خرید شارژ ترابرد و امکان خرید شارژ با مبلغ دلخواه.
· دریافت شماره شبا: امکان دریافت شماره شبا از طریق شماره کارت بانکی و یا شماره حساب برای تمامی بانک های کشور با دسترسی سریع و ارجاع به صفحه مورد نظر در هر بانک .
· خرید بسته اینترنتی: امکان خرید بسته اینترنت برای اپراتورهای ایرانسل و رایتل و همراه اول و خرید بسته های اینترنتی برای سیم کارت های دائمی و اعتباری و …
· امکان افتتاح حساب آنلاین موسسه اعتباری ملل (متابانک)
· امکان ثبت، تاییدیه دریافت، انتقال، استعلام و کلیه فعالیت های چک های صیادی
· امکان استعلام انتقال وجه های انجام شده از فام در مقصد
· امکان تکرار تراکنش های کارت به کارت ، خرید شارژ ، خرید بسته ، پرداخت قبوض
· ثبت نام اولیه سجام: توسط این افزونه کاربران به صفحه ثبت نام سجام هدایت شده و می توانند نسبت به ثبت نام غیر حضوری در سامانه سجام اقدام نمایند .

دریافت آخرین نسخه iOS نرم افزار فام

فام تنها اپلیکیشن جامع خدمات بانکی مبتنی بر هوش مصنوعی در ایران است که با استفاده از قابلیت فرمان صوتی آن می‌توانید تمام کارهای بانکی خود را سریع‌تر از همیشه انجام دهید.

دانلود فام همراه بانک ملل برای آیفون

بهره مندی از خدمات ویژه فام همراه بانک ملل برای آیفون به راحتی و تنها با نصب و تهیه اشتراک سیبچه، امکان پذیر است.
با دریافت اشتراک سیبچه به تمامی اپلیکیشن های بانکی از جمله همراز بانک تجارت، های بانک و آبانک دسترسی خواهید داشت.

سوالات متداول دانلود فام همراه بانک ملل برای آیفون

تولید رمز یکبار مصرف به صورت آفلاین از مهمترین خدمات اپلیکیشن فام به شمار میرود. در این بخش دارندگان کارت ملل مـی تواند رمز پویا خود را بدون داشتن اینترنت و به صورت کامـلا آفلاین و امن تولید و اسـتفاده کنند.

بله؛ شما میتوانید با نصب فام در موسسه اعتباری ملل افتتاح حساب کنید.

بله؛ امکان ثبت، تاییدیه دریافت، انتقال، استعلام و کلیه فعالیت های چک های صیادی در فام وجود دارد.

امکاناتی که در این بخش قرار گرفته است از قبیل امکان پویش هوشمند و نگهداری اطلاعات کارت های پر کاربرد بانکی و امکان ورود مشخصات کارت از طریق دوربین به صورت خودکار و ..

اطلاعات برنامه

شرکت اعتباری ملل

18+

۴۰.۴۹ MB

1.2.3.33

iOS 15.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.7/5 - (27 votes)