اخبار اپلبلاگ

نسخه قابل پرینت آیفون ۵ اینچی!

گزارشات و شایعات فراوانی مبنی بر احتمال عرضه یک آیفون بزرگتر وجود دارند، که بر پایه این گزارشات و فرضیات تصورات مختلفی مبنی بر اینکه اپل چطور iOS را با این ابعاد تطبیق خواهد کرد، شکل گرفته اند. برای اینکه حسی از در دست گرفتن یک آیفون ۵ اینچی داشته باشید نسخه قابل پرینت یک آیفون ۵ اینچی را به شما معرفی می کنیم!

iphone-5-in-hand

تئوری غالب این است که صرفا صفحه ۴ اینچی آیفون ۵ بزرگتر خواهد شد بدون اینکه رزولوشن افزایش پیدا کند که این منجر به  کاهش چگالی پیکسلی خواهد شد. چگالی کمتر به معنی رتینا نبودن صفحه تصویر خواهد بود، اما از طرفی مزیت حفظ همین رزولوشن این خواهد بود که دیگر توسعه دهنده های اپلیکیشن ها لازم نیست در اپلیکیشن هایشان تغییرات ایجاد کنند. اما سوالی که باقی می ماند این است که آیا کار با این آیفون لذت بخش و ساده خواهد بود؟

برای اینکه بتوانید یک آیفون ۵ اینچی را لمس کنید و ببینید آیا با آن راحت خواهید بود یا نه، باید فایل PDF را از اینجا دریافت نمایید. برای پرینت گرفتن آن باید مقیاس را ۱۰۰% بگذارید و پس از پرینت گرفتن آن را برش دهید و تا کنید تا به یک نسخه ۳ بعدی برسید.

iphone-5-inch

احساس غالب این بوده که در کمال تعجب بسیار راحت در دستان شما جا خوش می کند و اصلا بزرگ به نظر نمی رسد، اگرچه از آنجاییکه انگشت شست به راحتی به گوشه ها نمی رسد دیگر نمیتوان ادعا کرد که با یک دست می توان با آن کار کرد.
لازم به ذکر است که تمام این مطالب شایعات و فرضیات است و هیچ کدام از آنها از طرف اپل تایید نشده اند و نباید انتظار داشت که اپل لزوما آیفونی با این مشخصات تولید خواهد کرد.
مقاله اصلی از macrumors

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. منم بااين نظرمحمدموافقم،اپل قبل ازمرگ استيوجابزخيلي خوب جلواومده بود،تاجايي كه آيفون ٤اس روبهترين گوشيه تلفن دنياناميدن،چون هم ازنظراستهكام بدنه هم امكانات وطراحي يك بود،ولي بعدازمرگ استيوجابزآيفون تومحصول بعديش ضعيف عمل كرد،مطمعنان اگه جابززنده بودالان آيفون ٥چهاراينچ نبود، بلكه ٣،٥ اينج بود،جون استيومعتقدبودكه اين بهترين سايزصفحه نمايش لمسي هم ازنظرتراكم پيكسلي هم ازنظركارايي راحت تر وهم ضربه پذيريه،ومطمئنن توآيفون ٥ امكان تايپ مجازي هم فراهم شده بود،اگه اپل بازهم بخوادصفحشوبدوزيادكردن تراكم پيكسلي بزرگ كنه،حماقت محضه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن