اخبار اپل

تیم کوک: خبری از آیفون با صفحه نمایش بزرگ‌تر از ۴ اینچ نیست!

اپل در آیفون ۵ بالاخره صفحه نمایش آیفون را از ۳٫۵ اینچ به ۴ اینچ افزایش داد، اما با وجود عرضه تلفن‌های ۵ اینچی و حتی بزرگ‌تر بسیاری از کاربران انتظار یک آیفون بزرگ‌تر را دارند، آیفونی که شایعاتی بسیاری در رابطه با آن منتشر شده و حالا تیم کوک مدیرعامل اپل، آپ پاکی را بر روی دست همگان ریخته و وجود آن را حداقل برای امسال رد کرده است.

th

 

تیم کوک در زمان ارائه گزارش مالی اپل در سه ماهه اول سال ۲۰۱۳ که چند روز پیش انجام شد، اعلام کرد که شرکت‌ تحت مدیریت‌اش قرار نیست تلفن بزرگ‌تر از ۴ اینچ تولید کند.
یکی از تحلیل‌گران بازار در کنفرانس مربوط به عملکرد مالی اپل در سه ماهه اول سال ۲۰۱۳ از تیم کوک –مدیرعامل اپل- پرسید، آیا آنها قصد طراحی و عرضه آیفون با صفحه بزرگ‌تر را دارند یا خیر. تیم کوک در پاسخ گفت:
از دید من، صفحه نمایش آیفون ۵ مشخصا بهترین صفحه نمایش در کل صنعت موبایل است. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین صفحه نمایش دنیا را به مشتریان خود عرضه کنیم.
او همچنین اضافه کرد که اپل تمایلی به عرضه آیفون با صفحه نمایش بزرگ‌تر ندارد مگر آنکه کیفیت مورد نظر اپل در آن صفحه‌ها وجود داشته باشد.
بسیاری از کارشناسان حتی با وجود صفحه‌های نمایش Full HD اعتقاد دارند که صفحه نمایش آیفون ۵ هنوز بهترین در دنیای موبایل است و هیچ صفحه نمایشی به خوبی آن، رنگ‌ها را دقیق و تصاویر را طبیعی نشان نمی‌دهد.

منبع: زومیت/ رضا نقش بند

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. انصافاً آقای تیم کوک حرف حکیمانه وشجاعانه ای زده
  حکیمانه از این نظرکه دراین برهه از زمان که گوشی های
  Full HDوارد بازار شده اند؛به آنهایی که از گوشی های
  آیفون استفاده می کنند قوت قلبی بدهدوباطمانینه بگوید که
  صفحه نمایش آیفون۵ نه تنها از صفحه نمایش full HD
  کمتر نیست بلکه خیلی هم کیفیت واندازه آن از صفحات
  Full HD بهتروبالاتراست.
  شجاعانه؛ازاین نظرکه حقیقتاًمدیرشرکتی به این بزرگی
  خیلی باید جرات مضاعفی داشته باشدکه در چنین شرایطی
  که تقریبا اکثریت کاربران گوشی های همراه ،گوشی هایی
  با

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن