اخبار اپلبلاگ

رمزگشایی از دعوتنامه ۱۹ شهریور اپل با اولین عکس ها از بسته بندی آیفون ۵S و دکمه Home با حلقه فلزی

1

اپل برای مراسم ۱۹ شهریور خود دعوتنامه ای ساده با دایره های رنگی و حلقه های خاکستری رنگ فرستاد. می دانیم که دایره های رنگی به ایفون ۵C اشاره دارند که قرار است در ۵ رنگ معرفی شود. ولی حلقه های خاکستری چیستند؟ با عکس های جدید از بسته بندی آیفون ۵S به جواب این سوال می رسیم.

تاکنون چندین بار بسته بندی های آیفون ۵C لو رفته اند ولی این اولین بار است که جعبه آیفون ۵S لو می رود و از قضا، اگر قرار بود چیزی درباره تغییرات محدود ظاهری آن (مشخصا دکمه Home) بدانیم، در این عکس ها پیدا است.

2

یک حلقه فلزی دور تا دور دکمه Home دیده می شود است که درست مثل حلقه های داخل دعوتنامه است و رسانه ها گمانه می زنند جزئی از طراحی سنسور اثر انگشت آیفون ۵ اس باشد. به بیان دیگر این حلقه فلزی بخشی از کارکرد تشخیص اثر انگشت را بر عهده دارد.

3

بنابراین منتظر دیدن چیزی شبیه تصویر بالا باشید. به نظر می رسد با همین یک تغییر اپل آیفون ۵S را از آیفون ۵ متمایز کرده. تغییر دیگری در جلوی محصول به چشم نمی آید.

4

منبع : نارنجی / نیما دادگستر

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

    1. سلام،خدمت آقا فرامرز عرض شود كه نه فعلا،بهترين راه كه از سردرگمي دربياي مراجعه به اين سايتيه كه برات لينك ميكنم خيلي سادس ،مدل ونوع سيستم عاملتو از تو كادرا انتخاب كن تا بهت بگه جلبريك داره يا نه،به اميد روزي كه جلبريك آي او اس ٧بياد.
      http://www.jailbreak-me.info/index.php#slider6

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن