اخبار اپلاخبار تکنولوژیبلاگ

اپل سالانه ۷۰۰ هزار دلار خرج امنیت تیم کوک می‌کند

گفته میشه که تیم کوک اهل ورزش و بدن‌سازی است و خوب چنین فردی احتمالاً بتونه در مواقع نیاز از خودش دفاع کنه اما اپل در این مورد اصلاً ریسک نمی‌کنه.

بر طبق مدارک تازه‌ای که توسط وب‌سایت PatentlyApple منتشر گردیده مشخص‌شده که کمپانی ۷۰۰ میلیارد دلاری اپل سال گذشته برای حفظ امنیت مهم‌ترین عضو خود یعنی تیم کوک مبلغ ۷۰۰ هزار دلار را پرداخت کرده است. البته انگار طبق استانداردهای کوپرتینو این مبلغ آن‌چنان هم که به نظر می‌رسد زیاد نیست چراکه در سال ۲۰۱۳ گفته‌شده بود که آمازون برای حفظ امنیت مدیر خود جف بزوس مبلغ ۱.۶ میلیون دلار پول پرداخت کرده.

 

1

 

PatentlyApple مبلغ دقیق این پرداخت اپل را از لابه‌لای گزارش اعلام‌شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا در ماه گذشته به دست آورده است. در میان ارقام پرداخت‌شده در سال گذشته، مبلغ پرداختی ۷۷۴ هزار دلاری از سوی اپل برای تیم کوک دیده می‌شود که حدود ۶۹۹.۱۳۳ هزار دلار آن برای تأمین امنیت، ۵۶.۹۲۳ هزار دلار برای خرج استراحت و تعطیلات، ۲.۵۲۰ هزار دلار حق بیمه و ۱۵.۶۰۰ دلار برای چیزی شبیه به مستمری بازنشستگی او پرداخت‌شده است. البته در این میان اپل خانه و محافظان شخصی را هم از طرف خودش برای او تا پایان زمان همکاری با این شرکت مهیا کرده است.

از دید اپل و درآمد سالانه‌ای که تیم کوک برای این کمپانی بزرگ فراهم می‌کند، پرداخت چنین مبالغ هنگفتی کاملاً منطقی و لازم است.

 

2

 

 

منبع : www.knowche.ir

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن