اخبار اپل

کابل هدفون جدید آیفون ۷ با اتصال لایتنینگ “احتمالاً” چنین چهره ای خواهد داشت!

روز گذشته تصویری از یک کالبد منتسب به آیفون ۷ را دیدیم که در قسمت پایینی و در جایی که سالهاست محل قرار گیری کابل لایتنینگ و خروجی هدفون جک ۳٫۵ میلیمتری بود، تنها یک خروجی که منطقاً متعلق به اتصال لایتنینگ است قرار داشت. معنی این تغییر این است که بعد از این دیگر از هدفون های قدیمی نمی توان برای آیفون های جدید استفاده کرد.

احتمالاً برخی از افراد برای گوش کردن به موسیقی یا برقراری تماس های تلفنی خود از هدفون های بیسیم استفاده می کنند، اما برای آن دسته از افرادی که قرار است همچنان از هدفون های سیم دار برای محصولات بعدی اپل استفاده کنند، شاید جالب باشد که بدانند کابل جدید چه شکل و شمایلی خواهد داشت.

وب سایت چینی Weibo به تازگی تصویری از کابل هدفون احتمالی آیفون ۷ منتشر کرده که در انتهای آن، یک اتصال آشنا که همان اتصال های امروزی که برای شارژ کردن آیفون استفاده می شود قرار دارد. البته شاید تنها نکته عجیب این دو تصویر، بزرگ بودن بیش از حد اتصال های لایتنینگ کابل ها است. این احتمال هم وجود دارد که این تصویر به کل ساختگی باشد.

 سوالی که اینجا در ذهن برخی از افراد علاقه مند به آیفون باقی می ماند این است که آیا اپل این هدفون جدید را در داخل جعبه محصولاتش قرار خواهد داد؟ یا اینکه هدفون آیفون های جدید را به صورت جداگانه و به عنوان قطعات جانبی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد!

همچنین این احتمال وجود دارد که اپل در داخل جعبه آیفون ۷، یک تبدیل کننده برای اتصال هدفون های قدیمی به اتصال لایتنینگ قرار دهد که البته این موضوع هم فعلاً در حد یک شایعه است.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن