بلاگ

تیر خلاص بلومبرگ به دکمه های امروزی آیفون و قوی تر شدن احتمال حضور دکمه حساس به لمس در آیفون ۷

براساس گزارش تازه ای که توسط خبرگزاری بلومبرگ منتشر شده ادعا می شود که دکمه های هوم دو آیفون امسال اپل، قرار است به حسگر سنجش میزان فشار وارد شده و همینطور تولید بازخورد لرزشی یا همان Haptic Feedback مجهز شوند.

این گزارش برای درک هر چه بیشتر خوانندگان خود از آنچه این ویژگی در نهایت خواهد بود، به ترک پد آخرین سری از مک بوک ها اشاره کرده و اینکه آن ها برای اطلاع دادن به کاربر خود از میزانی که به قسمت لمسی فشار وارد کرده، از لرزش استفاده می کند و دیگر خبری از صدای کلیک خورد نخواهد بود. ماه پیش هم گزارشی توسط وب سایت Mac Otakara منتشر شده بود و ابراز کرد که چنین اتفاقی نه در محصولات سال ۲۰۱۷، بلکه از همین امسال رخ خواهد داد. با وجود اینک این شایعه چند مرتبه دیگر هم مطرح شده بود اما حالا که بلومبرگ هم این خبر را مطرح کرده دیگر می توان با قطعیت بیشتری روی آن حساب کرد.

 

2

 

در ادامه این گزارش به دوربین آیفون ها هم اشاره شده و اینکه مدل بزرگتر آیفون ۷ یعنی آیفون ۷ پلاس با دوربین مجهز به دو عدسی روانه بازار خواهد شد تا عدسی دوم، رنگ های روشن تر و تصاویر با جزییات بالاتری را ثبت کند. شخصی که توانسته با یکی از مدل های نمونه از آیفون ۷ کار کند گفته:

هر دو سنسورها که هر کدام به شکل متفاوتی رنگ ها را ثبت خواهند کرد، به صورت همزمان تصویر برداری می کنند و در نهایت خود آیفون دو تصویر را برای هر چه کاملتر شدن و بی نقص تر شدن یکی می کند.

به گفته وی سیستم دوگانه تصویر برداری موجب شفاف تر شدن تصاویر به خصوص در هنگام تصویر برداری در نور کم می شود. به این ترتیب بزرگنمایی روی عکس، به میزان خیلی کمی از کیفیت آن کم می کند.

در انتهای گزارش بلومبرگ به سایر ویژگی های آیفون ۷ اشاره شده و شخصی که ترجیح داده نامش فاش نشود گفته آیفون ۷ با خطوط آنتنی که در امتداد لبه های کناری پشت دستگاه کشیده شده اند، حذف جک خروجی صدا و فضای بیشتر برای قرار گیری باتری بزرگتر و بلندگوی دوم تولید شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن