اخبار اپل

آیفون ۷ احتمالاً بلندگوهای استریو نخواهد داشت!

تصاویر بدنه های بی جان و قطعاتی که سرو ته آن ها گاهاً به درستی قابل تشخیص نیست، مدام از طرف آسیایی ها و به ویژه چینی ها به بیرون درز می کنند. تا به این لحظه تصاویری که از آیفون ۷ دیدیم به ما ثابت کردند که دیگر خبری از جک خروجی صدا در این محصول نخواهد بود. در عوض برای قرینه شدن بخش پایینی بدنه، حفره های خروجی بلندگو در هر دو طرف خروجی لایتنینگ را احاطه خواهند کرد.

با شنیدن چنین تغییری اولین موردی که به ذهن همه خطور کرد، این بود که آیفون ۷ بلندگوهای استریو خواهد داشت تا صدایی حتی بهتر از همیشه از آن شنیده شود. اما انگار چنین حفره هایی به منزله حضور بلندگوی شماره دو نیستند.

براساس شمای طراحی شده جدیدی که توسط وب سایت Nowehereelse منتشر شده، به نظر می رسد که در پشت حفره هایی که جای جک ۳٫۵ میلی متری را گرفته اند، چیز خاصی قرار نیست وجود داشته باشد. البته منظور از یک چیز خاص نه اینکه کلاً خالی و بلااستفاده می ماند. طبق نوشته های چینی روی این تصاویر، اپل قرار است شبکه یک میکروفون را در این قسمت قرار دهد.

 

[FinalTilesGallery id=’7′]

 

پیش از این هم محصولات اپلی ای وجود داشتند که دارای دو بلندگو و دو سری حفره خروجی برای خارج شدن بهتر صدا بوده اند (مانند آیپد مینی)، اما این اتفاق هم رخ داده بود که این شرکت در پشت دو سری حفره خروجی صدا، یک بلند گو را قرار بدهد (درست مثل آیفون ۵). این احتمال هم وجود دارد که اپل به مانند آیفون ۵، آیفون ۷ را همراه با یک بلندگو و دو سری حفره خروجی صدا روانه بازار کند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن