اخبار اپل

آیفون ۷ اسپیس بلک یک بار دیگر خودنمایی کرد

تصویر تازه ای از چند کالبد آیفون ۷ با رنگ ها و ابعاد مختلف یک بار دیگر توسط چینی ها منتشر شده که احتمال وجود رنگ جدید و همینطور حضور آیفون پرو را در میان محصولات امسال اپل تقویت می کند. این تصاویر که توسط وب سایت چینی زبان Weibo در اواخر روز پنجشنبه منتشر شده، این آیفون ها را در رنگ های طلایی، رزگلد و همینطور یک رنگ جدید که پیش از این با نام اسپیس بلک شناخته می شد به نمایش گذاشته اند.

 

feature2

 

مورد قابل توجهی که در این تصاویر به چشم می خورد، مدل های ۵٫۵ اینچی هستند که یکی دارای شیارهای دایره ای Smart Connector در قسمت پشتی بوده و آیفون دو تصویر دیگر فاقد چنین اتصالی هستند. نکته بسیار جالب دیگری که در تصاویر مشخص است، نام نوشته شده بر پشت این مدل هاست. مدل های ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی که فاقد اتصال هوشمند هستند، در پشتشان تنها کلمه iPhone حک شده در حالی که در تصویر مدل های همراه با اتصال هوشمند، در زیر کلمه آیفون نشان S را در اختیار دارند. اگر چنین موضوعی واقعیت داشته باشند پس می توان گفت که اپل امسال سه مدل آیفون به نام های آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو را به دست مشتریان خود خواهند رساند.

اضافه شدن یک محصول با پسوند Pro در خطوط تولید اپل چندان دور از ذهن نیست. به عنوان مثال مدت هاست که مک بوک ها و آیپدها همگی دارای مدل های عادی و پرو هستند. مدل های پلاس و پروی آیفون ۷ (در صورت عرضه شدن) قرار است از سیستم دو عدسی برای دوربین خود بهره ببرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن