اخبار اپل

انتشار تصاویر دستکاری شده از جعبه ای که بر روی آن نام آیفون ۶ SE نوشته شده است

به تازگی تعدادی تصویر از جعبه یک آیفون ۶۴ گیگابایتی ناشناخته با نام آیفون ۶ اس ای در وب سایت های مختلف و شبکه های اجتماعی منتشر شده که با کمی دقت در جزییاتشان می توان تشخیص داد که توسط فوتوشاپ دستکاری شده اند.

این تصاویر که در چندین نسخه منتشر شده است، در برخی از آن ها نوشته های پشتی جعبه که معمولاً مشخصات آیفون هستند پوشانده شده است تا دستکاری های صورت گرفته کم تر مشخص تر باشند. اما با کیفیت ترین تصاویر توسط کاربری به نام KK که آن را در وب سایت چینی زبان Weibo قرار داده منتشر شده است ولی خود او بر این باور بست که این تصاویر از آیفون ۶ اس ای واقعی نبوده و قلابی هستند.

در تصویری که قسمت پشتی جعبه این آیفون نشان داده شده، چندین خط دستکاری شده اند و کاملاً مشخص است که کلمه iPhone 6 SE در بالا و پایین، کمی پایین تر از کلمات دیگر هستند. در کنار تضاد رنگ پس زمینه کلمات دستکاری شده با سایر قسمت های تصویر، اشتباه بزرگ طراح این عکس ها این بوده که فاصله میان کلمه iPhone و ۶ را رعایت نکرده و آن را به صورت iPhone 6SE نوشته است. در همین تصویر قسمت های مشکوک دیگری هم به چشم می خورند که کلمه ۲۰۱۶ copyright و شماره مدل A1758 از جمله مهم ترینشان هستند.

 

[FinalTilesGallery id=’10’]

 

تصویری هم که قسمت کناری جعبه را نشان می دهد نتوانسته به خوبی ما را در واقعی بودن نام iPhone 6 SE قانع کند. نام iPhone 6 SE کمی به سمت پایین مایل شده و دیگر اینکه برند SE را می توان با کمی تغییر، از انتهای نام آیفون اس ای که سال گذشته عرضه شد با یک جستوجوی سرهم کرد.

تصویر آخر هم که بدنه آیفون ۶ اس ای در آن نشان داده شده کمی بحث برانگیز است. درست ایت که اپل آیفون های امسال خود را با تغییرات ظاهری کمی نسبت به مدل های سال قبل تولید کرده، اما قطعاً برای متفاوت نشان دادن محصول جدید خود، از تصویر دیگری که تغییرات ظاهری از جمله دوربین جلویی قوی تر و خطوط تغییر یافته آنتن را نشان بدهند استفاده خواهد کرد.

این اولین باری نیست که نام آیفون ۶ اس ای در لابه لای شایعات مختلف منتشر می شود. بسیاری از کاربرها معتقدنداز آنجایی که آیفون ۷ قرار نیست تفاوت ظاهری شگرفی نسبت به آیفون ۶ اس داشته باشد، پس این احتمال وجود دارد که اپل نام مدل های امسال را با پسوند Special Edition یا SE روانه بازار کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن