اخبار اپل

راه حل موقتی اپل برای زمانی که دکمه هوم آیفون ۷ با مشکل مواجه می شود

بعد از معرفی آیفون ۷ مطمئن شدیم که اپل برای همیشه، از فکر استفاده از دکمه های هوم سنتی خود که با فشرده شدن به داخل می رفتند و صدای کلیک خوردن می داد بیرون آمده است. دکمه هوم آیفون ۷ حالا وضعیتی ثابت دارد و بر اساس میزان فشاری که کاربر به آن وارد می کند، از خود عکس العمل نشان می دهد. این ویژگی به کمک استفاده از موتور جدیدی که بر اساس فناوری بازخورد لرزشی تپتیک طراحی شده فراهم شده است. اما در صورتی که برای این دکمه مجازی مشکلی پیش بیاید چه اتفاقی رخ می دهد؟

امروز یکی از کاربران وب سایت MacRumors تصویری را از نمایشگر آیفون ۷ خود منتشر کرده که در آن، پنجره هشدار و یک دکمه ای شبیه به دکمه هوم آیفون نمایان شده است. وی ابراز کرده که آیفون ۷ خود را برای شارژ شدن به برق متصل کرده بود ولی متوجه شد که آیفونش به شکل اتفاقی خاموش شده است. بعد از یک ریستارت کردن، دکمه هوم و موتور بازخورد لرزشی آیفون او دچار مشکل شده بود و پنجره ای به او نشان داده شد با این محتوا که

دکمه هوم شما ممکن است نیاز به سرویس داشته باشد، در این زمان می توانید از دکمه هوم قرار گرفته بر روی نمایشگر استفاده نمایید. 

پیش از این هم به گوش رسیده بود که این دکمه به هنگام ایجاد خلل در روند کاری سیستم عامل آی او اس، ممکن است دچار مشکل و یا گیر کردن بشود. احتمالاً یکی از دلایلی که اپل روند ریست کردن آیفون را تغییر داده هم چنین مشکلاتی باشد. همانطور که در مطالب قبلی هم آموزش داده بودیم، آیفون ۷ به وسیله نگه داشتن دکمه کم کردن صدا و دکمه پاور ریست می شود.

به نظر می رسد اپل به کلی استفاده از دکمه فیزیکی را کنار گذاشته و این روند برای آیفون ۸ هم ادامه خواهد داشت. این احتمال وجود دارد که دکمه هوم آیفون ۸ بر روی نمایشگری که تا لبه های بدنه کشیده شده تعبیه شود. البته هنوز مشخص نیست که این کار با فناورهای امروزی شدنی خواهد بود یا خیر.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن