اخبار اپل

اپل رسماً دعوتنامه رویداد ۲۷ اکتبر خود را با نوشته Hello Again منتشر کرد

روز گذشته در پی انتشار دو گزارش پیرامون احتمال برگزاری رویداد تازه ای از اپل، امروز این شرکت دعوتنامه های تازه ای را برای روز ۲۷ اکتبر (پنجشنبه ششم آبان) در اختیار اصحاب رسانه قرار داد.

اعلام برگزاری این رویداد کمی غیر منتظرانه بود چرا که اپل سال گذشته، دومین رویداد پاییز خود را برگزار نکرد. با این حال بسیاری از کاربران تشنه عرضه به روزرسانی های تازه ای برای سری محصولات مک این شرکت بزرگ هستند. در طی این یکی دو هفته اخیر هم گزارش هایی مبنی بر عرضه نسل های جدیدی از مک به گوش رسید که قرار است تا پایان ماه اکتبر رونمایی شوند. با وجود اینکه تمامی سیستم های مک کمی قدیمی شده و نیاز به به روزرسانی دارند، اما به نظر نمی رسد که اپل نسل جدیدی را برای تمامی سری از محصولاتش رونمایی و عرضه کند. به عنوان مثال مک مینی و مک پرو چند سالی است که انگار فراموش شده اند.

اما این انتظار وجود دارد که نت بوک های اپل از جمله مک بوک پرو ها با صفحه کلید اولد که جایگزین کلیدهای امروزی خواهد شد، در کنار تاچ آیدی برای خواندن اثر انگشت کاربر خود و همچنین طراحی تازه ای رونمایی بشوند. همینطور مک بوک ایر های جدید با اتصال USB-C و نیز یک به روزرسانی کوچک در سری آی مک ها در این رویداد به چشم بخورد. چند گزارش هم به احتمال معرفی مک بوک ایرهای ۱۳ اینچی و کنار گذاشته شدن مک بوک ایر ۱۱ اینچی اشاره کرده اند.

نمایشگرهای تاندربولت اپل که از خط تولید کنار رفته اند هم ممکن است از طرف سازنده خود روی خوش ببینند. بسیاری از کاربرها مشتاق هستند تا شاهد عرضه یک نمایشگر رتینای مستقل که مشابه با نماشگر آی مک ها است باشند. در صورت معرفی این نمایشگر از سوی اپل، ویژگی هایی همچون ابعاد ۲۷ اینچی و پنل ۵K رتینا را یدک خواهد کشید که احتمالاً برچسب قیمت آن را کمی نجومی خواهد کرد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن