اخبار اپل

عرضه iOS 10.1.1 برای تمامی کاربرها و اولین نسخه آزمایشی iOS 10.2 برای کاربران توسعه دهنده   

اپل شب گذشته یک به روزرسانی کوچک به نام iOS 10.1.1 را به صورت عمومی در اختیار تمامی کاربران آیفون، آیپد و آیپاد قرار داد. براساس صفحه توضیحات این به روزرسانی، iOS 10.1.1 مشکل مرتبط با اطلاعات اپ Health را برطرف می کند. مدتی بود که برخی از کاربرها برای مشاهده اطلاعات سلامت خود دچار مشکل می شدند که این مشکل بعد از دریافت این به روزرسانی برطرف خواهد شد. از طرف این شرکت بزرگ یک قدم دیگر به جلو برداشت و اولین نسخه آزمایشی از iOS 10.2 را برای انجام بررسی های بیشتر در اختیار کاربران توسعه دهنده قرار داد.

کاربرانی که قصد دریافت iOS 10.1.1 را دارند می توانند با مراجعه به قسمت تنظیمات دستگاه خود و در قسمت General > Update این نسخه تازه را دریافت کنند. کاربران توسعه دهنده ای هم که مایل هستند نسخه بتای iOS 10.2 را دریافت نمایند، کافیست به بخش Apple Developer Center در وب سایت اپل مراجعه کنند.

نکته مهم دیگر این است که نسخه های iOS 10.0.2 و iOS 10.0.3 دیگر از طرف اپل ساین نمی شوند. این بدان معناست کاربرانی که دستگاه خود را به iOS 10.1.1 و یا نسخه های بالاتر به روزرسانی کنند، امکان دانگرید کردن و بازگشت به نسخه قبل را نخواهند داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن