اخبار اپل

آیفون ۷ محبوب تر از آیفون ۶ اس و در جستوجوی موفقیت آیفون ۶!

تازه ترین آیفون شرکت اپل به دنبال عرض اندام و شکست رکورد نسل های قبلی خود مثل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ است. طبق نظر سنجی جدیدی که شرکت تحقیقاتی UBS Evidence Lab از میان ۶۵۰۰ مصرف کننده در میان ۵ کشور مختلف جهان برگزار کرده است، تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان عنوان کرده اند که به احتمال زیاد قصد دارند آیفون ۷ بخرند.

در حقیقت تمایل مصرف کنندگان امریکایی به خرید آیفون ۷ حتی خیلی بیشتر از زمان عرضه آیفون ۶ در سال ۲۰۱۴ است. امریکایی ها به کنار، کاربران چینی هم جزو شرکت کنندگان در این نظرسنجی بودند و بر عکس امریکایی ها، کمتر از زمان عرضه آیفون ۶، پیگیر آیفون ۷ هستند.

 

feature2

 

این نظرسنجی نکته جالب دیگری را هم برملا کرد و آن، بیشتر شدن تمایل مصرف کنندگان به خرید مدل ۵٫۵ اینچی یعنی آیفون ۷ پلاس است که ویژگی بسیار جالب و متمایز کننده ای مثل دوربین دو لنزه را در اختیار دارد.

این نتایج احتمال رخ دادن دوباره روزهای خوش را در سال مالی ۲۰۱۷ برای اپل قوی تر کرد. به خصوص که این شرکت در انتهای سال مالی ۲۰۱۶ شاهد پایان یافتن روند صعودی فروش و سودآوری از آیفون هایش بود.

همان سال که آیفون ۶ عرضه شد، کاربرها تمایل زیادی به خرید گوشی با نمایشگر بزرگ تر داشتند و حالا همین اتفاق، برای آیفون ۷ پلاس افتاده است. اپل هم با این ترفند می تواند فروش خود را مثل موشک افزایش بدهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن