بلاگ

سومین نسخه آزمایشی از iOS 10.2 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار گرفت

ساعاتی قبل سومین نسخه آزمایشی از به روزرسانی بعدی سیستم عامل اپل یعنی iOS 10.2 در اختیار کاربران توسعه دهند و کاربران ثبت نام کرده در برنامه بتای اپل قرار داده شد. این به روز رسانی حدود یک هفته پس از عرضه نسخه آزمایشی دوم منتشر شده تا فرآیند بررسی این نسخه هر چه سریع تر به پایان رسیده و به زودی به صورت نهایی در اختیار تمامی کاربران قرار داده شود.

برخی از ویژگی های افزوده شده در این نسخه شامل:

– حذف شدن کامل اپ Videos و جایگزین شدن آن با اپ TV

 

– حذف شدن ویژگی SOS که به کاربران اجازه می داد تا با چند بار فشار دادن دکمه هوم آیفون خود، تماس اضطراری برقرار کنند. این ویژگی ابتدا در دومین نسخه آزمایشی iOS 10.2 قرار داده شد و اکنون فقط کاربران کشور هند از آن بهره مند هستند.

 

– اضافه شدن ویژگی تازه برای اپ TV که به کاربر اجازه می دهد تا به انتخاب خود، در هنگام اتصال به اینترنت به وسیله شبکه سلولی، محتواهای پخش شده را تماشا کنند. ویژگی دیگری نیز در این قسمت افزوده شده که به کاربر اجازه می دهد کیفیت این محتوا را به صورت SD و یا HD تماشا کند.

 

این به روزرسانی در حال حاضر به صورت هوایی و از طریق مراجعه به قسمت General > Software Update قابل دریافت است. البته برای دریافت نسخه های آزمایشی نیاز دارید که در قسمت Beta program وب سایت اپل ثبت نام کرده باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن