بلاگ

اپل با پرداختن ۱۴۹ دلار بیماری لمسی نمایشگرهای آیفون ۶ پلاس را درمان می کند

اوایل امسال مشکلی مشابه که تعدادی از کاربران گوشی های دو نسل قبل آیفون و به ویژه آیفون های ۶ پلاس با آن روبه رو شده بودند سر و صدا زیادی به پا کرد. این افراد متوجه ایجاد پرش هایی در نمایشگر دستگاه خود می شدند و بعد از مدتی، نمایشگر لمسی آن ها به درستی کار نمی کرد و روز به روز بد تر می شد. این مشکل که کاربرها را مجبور به سپردن دستگاه خود به تعمیرکاران غیر رسمی کرده بود، در نتهایت تبدیل به یک شکایت از اپل شد.

حالا این شرکت تصمیم گرفته که رسماً برنامه ای را برای تعمیر آیفون های ۶ پلاس به راه بیندازد. این برنامه نه تنها برطرف کردن مشکل پرش تصویر را پوشش خواهد داد، بلکه ایراد درست کار نکردن لمس نمایشگر این آیفون ها را نیز حل می کند.  هزینه تعمیر دستگاه هایی که به دست اپل سپرده می شوند ۱۴۹ دلار خواهد بود و کافیست این افراد با اپل تماس گرفته و زمانی را تعیین کنند. آن دسته از کاربرانی هم که پیش از این دستگاه خود را تعمیر کرده اند، در صورتی که هزینه بیشتری را پرداخت کرده باشند، می توانند ما به ‌التفاوت این رقم را از اپل دریافت نمایند.

 

iphone-6-touch-disease

 

حواشی پیرامون "بیماری لمسی" آیفون ۶ پلاس از ماه اگوست آغاز شد و عده ای از تعمیرکارهای چنین محصولاتی، بر این باور بودند که این مشکلی به دلیل نقص در ساختار طراحی آیفون ۶ به وجود آمده و افرادی که بیشتر از بقیه آیفون را در جیب پشتی خود نگهداری می کرده و یا بدون قاب از آن استفاده می کردند، احتمال خم شدن و در نتیجه بروز این مشکل را قوی تر می ساختند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن