اخبار اپل

انتشار سریع السیر پنجمین نسخه آزمایشی از iOS 10.2 برای تمامی گروه ها

کم تر از پنج روز پس از عرضه چهارمین نسخه آزمایشی از iOS 10.2، اپل ساعاتی قبل پنجمین نسخه بتا از این به روزرسانی را در اختیار کاربران توسعه دهنده و کاربرانی که در برنامه بتا ثبت نام کرده اند قرار داد.

این شرکت بزرگ اولین نسخه آزمایشی از iOS 10.2 را در اوایل آبان ماه روانه بازار کرد و به نظر می رسد به مانند گذشته، این نسخه هم به پایان روند بررسی های خود نزدیک شده و کم کم باید منتظر عرضه نسخه نهایی شده و عمومی آن تا قبل از پایان سال میلادی جاری باشیم. این نسخه توانسته باگ پر سروصدایی که باعث می شد با پخش یک ویدیو، آیفون از کاربیوفتد و کاربر را به هارد ریست کردن مجبور می کرد برطرف کند.

 

feature

 

iOS 10.2 قرار است در کنار رفع نواقص و بهینه سازی های مرسومی که اپل در به روزرسانی هایش می گنجاند، از ایموجی های تازه به همراه ۷۲ کاراکتر جدید و همینطور مطابقت با استاندارد یونی کد ۹٫۰ بهره ببرد. خبر خوب برای کاربران آیفون های ۷ که این به روزرسانی را دریافت می کنند هم این است که تعدادی والپیپر تازه، ویجت برای اپ پخش کننده ویدیو و نیز اضافه شدن افکت جدید در اپ Massages را با نصب این به روزرسانی در اختیار خواهند داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن