اخبار اپل

از کجا بفهمیم باتری آیفون ۶ اس مشمول طرح تعویض باتری اپل می شود یا نه؟

اپل حدوداً دو هفته پیش برنامه تازه ای را کلید زد و طی آن اعلام کرد که برخی از آیفون های ۶ اس که در مدت مشخصی از سال ۲۰۱۵ تولید و عرضه شده اند، مشمول طرح رایگان تعویض باتری خواهند شد.

برخی از کاربرهای پرچمدار ۴٫۷ اینچی سال ۲۰۱۵ اپل مدتی است که با مشکل عجیبی روبه رو می شوند. تعدادی از این افراد اعلام کرده اند که آیفون آنها به صورت ناگهانی و به دفعات مکرر ریستارت می شود.

حالا این شرکت قسمت تازه ای را به وب سایتش اضافه کرده که کافیست با مراجعه به آن و وارد کردن شماره سریال آیفون ۶ اس، قرار داشتن دستگاه در این طرح را بررسی کرد. برای پیدا کردن شماره سریال کافیست وارد تنظیمات شده و سپس به General > About مراجعه نمایید. در جلوی قسمت Serial Number می توان این رقم را پیدا کرد. با وارد کردن کد در قسمت مشخصی که در این آدرس قرار دارد، تکلیف آیفون مشخص می شود.

 

feature2

 

خبر خوب این است که اپل چنین کاری را به صورت رایگان انجام می دهد، اما آیفون ۶ اس مراجعه کننده به یکی از اپل استورهای این شرکت می بایست در شرایط فیزیکی مناسبی قرار داشته باشند. ابتدا مشکلاتی مانند شکستگی نمایشگر و سایر نواقص فیزیکی باید برطرف شوند تا اپل باتری دستگاه را تعویض کند. طبیعی است که هزینه تعمیر مشکلات فیزیکی دیگر به عهده صاحبان آیفون ۶ اس خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن