اخبار اپل

مشکل باتری آیفون ۶ اس گریبان گیر تعداد بیشتری از صاحبان این گوشی شده است

اپل از حدود سه هفته پیش دست به اجرای طرحی زد که طی آن، تعداد مشخصی از آیفون های ۶ اس که در بازه زمانی ماه سپتامبر الی اکتبر سال ۲۰۱۵ تولید شده بودند، دارای باتری های معیوب هستند و صاحبانشان می توانند با مراجعه به یکی از اپل استورها به صورت رایگان باتری جدیدی دریافت کنند.

 اپل دلیل رخ دادن این موضوع را با انتشار یک بیانیه توضیح داد و گفت که این سری باتری ها به علت اینکه در حین تولید، بیش از حد استاندارد در تماس با محیط  قرار داشته اند دچار مشکل شده اند و می بایست تعویض شوند. کاربران قادرند با مراجعه به بخش مشخصی از وب سایت اپل، بعد از وارد کردن شماره سریال دستگاه خود، از بابت سالم و یا تعویضی بودن باتری دستگاه مطمئن شوند.

 

feature2

 

اما بعد از گذشت سه هفته از اجرای چنین طرحی، این شرکت بزرگ اعلام کرده کاربرانی هم که شماره سریال دستگاه آنها خبر از سالم بودن باتری آیفون ۶ اس می دهد، ممکن است دچار خاموش شدن های پیاپی و بی دلیل بشوند. در حقیقت خاموش شدن پیاپی، ویژگی ای است که از قبل توسط اپل برای جلوگیری از بروز نواقص الکترونیکی آیفون ۶ اس در نظر گرفته شده بوده.

این شرکت بزرگ قرار است از هفته بعد بروزرسانی تازه ای را برای سیستم عامل خود عرضه کند تا ضمن حل کردن مشکل خاموش شدن های ناگهانی، اطلاعات بیشتری را از دستگاه هایی که دارای چنین نقصی هستند بدست آورد و احتمالاً شماره سریال های بیشتری را در طرح تعویض باتری بگنجاند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن