آموزشاخبار اپل

چگونه مصرف باتری آیفون را در زمان انجام بازی سوپر ماریو ران کاهش دهیم؟

بازی ماریو بالاخره پس از گذشت یک دهه از انقلاب گوشی های هوشمند عرضه شد. مدت ها بود کاربران قدیمی تر و به خصوص افرادی که در گذشته به بازی با کنسول نینتدو و بازی های خاطره انگیز آن مشغول بودند، جای خالی برترین عناوین این کنسول را در میان بازی های موبایلی امروزی به خوبی حس می کردند. اما حالا کاربرانی که زمان زیادی را با آیفون خود به سرگرم شدن با بازی سوپر ماریو ران می گذرانند هم باید مراقبت خالی نشدن باتری گوشی هوشمندشان باشند. ترفتدهای زیر را برای هر چه پایین تر آوردن مصرف باتری هنگام انجام این بازی از دست ندهید.

mario-feature2

کاهش جزییات گرافیکی

خود بازی این ویژگی را در اختیار دارد تا بتوان در حین انجام آن، از میزان جزییات و پردازش های گرافیکی اجرا شده بکاهیم. برای اینکار می توانید با زدن دکمه Menu و انتخاب Setting، وارد Options شده و مقدار نوشته شده جلوی گزینه های Rendering Setting و Graphics Setting را به Low تغییر دهید.

چگونه مصرف باتری آیفون را در زمان انجام بازی سوپر ماریو ران کاهش دهیم؟

با مراجعه به تنظیمات و رفتن به Battery > Low Power Mode، این ویژگی را فعال کرده و سپس بازی کنید.

استفاده از وای فای

از آنجایی که بازی تازه ماریو برای اجرا شدن نیاز به اتصال مداوم به اینترنت دارد، هر کجا که امکان متصل شدن به وای فای فراهم بود، از اتصال به شبکه ۴G برای متصل بودن به اینترنت خودداری کنید.

خاموش کردن Auto Brightness

با کشیدن صفحه از پایین به سمت بالا و غیر فعال کردن این ویژگی، می توانید تا حدودی مصرف باتری آیفون را در حین انجام بازی کاهش دهید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن