اخبار اپل

انتشار دومین نسخه آزمایشی iOS 10.2.1 همزمان با پایان ساین شدن iOS 10.1 و iOS 10.1.1

یک هفته پس از عرضه اولین نسخه بتا از iOS 10.2.1 و همچنین چند روز بعد از عرضه نسخه نهایی iOS 10.2 به صورت عمومی، یکبار دیگه نوبت به پیش بردن روند عرضه نسخه های بتا رسید. برای همین اپل از ساعاتی قبل دومین نسخه آزمایشی یا iOS 10.2.1 beta 2 را در اختیار کاربران توسعه دهنده قرار داد.

اولین نسخه آزمایشی iOS 10.2.1 تغییرات ظاهری چندانی نداشت و حالا باید دید که شرایط برای این نسخه به چه شکل است. اپل احتمالاً تمامی تمرکز خود را بر روی رفع مشکلات کوچکی گذاشته که بعد از عرضه نسخه عمومی iOS 10.2 ممکن است هنوز وجود داشته باشند. کاربران توسعه دهنده می توانند از طریق هوایی و با مراجعه به قسمت General > Software Update در تنظیمات آیفون یا آیپد، این نسخه موقت را دریافت نمایند.

 

feature2

 

اما خبر مهم دیگر اینکه اپل از روز گذشته به روند ساین شدن iOS 10.1 و iOS 10.1.1 پایان داد تا عرصه به کاربران جیلبریکی کمی تنگ تر شود. اپل معمولاً بعد از عرضه نسخه تازه ای از سیستم عامل iOS سعی می کند تا با بستن راه بازگشت به نسخه های قدیمی تری که ممکن است هنوز دارای نواقصی باشند، شانس جیلبریک شدن را پایین آورد. این بدان معناست که کاربران دیگر امکان دانگرید و بازگشت به هیچکدام از این دو نسخه و یا حتی نسخه های قدیمی تر را نخواهند داشت.

شایعه هایی خبر از  قریب الوقوع بودن انتشار ابزار جیلبریک برای iOS 10.1.1 داده بودند اما حالا کاربرانی که دستگاه های خود را به iOS 10.2 به روزرسانی کرده اند دیگر شانس بهره بری از این ابزار را نخواهند داشت.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن