اخبار اپل

اپل به ساین شدن iOS 10.2.1 پایان داد

حدوداً یک هفته پس از انتشار نسخه نهایی iOS 10.2.1 و همینطور با شروع روند عرضه نسخه های آزمایشی از iOS 10.3، با خبر شدیم که اپل از روز گذشته به روند ساین شدن iOS 10.2 پایان داد تا از این پس کاربران آیفون و آیپد امکان دانگرید و بازگشت از هر کدام از نسخه های بالاتر به این نسخه را نداشته باشند.

سالهاست که اپل این عادت را دارد و نهایتاً یک الی دو هفته پس از عرضه نسخه عمومی یک به روزرسانی رسمی ، شرایط دانگرید به نسخه قبل را غیر ممکن می کند. این خبر مثل همیشه برای کاربران جیلبریکی چندان خوشایند نیست چرا که در صورتی که آنها هم دستگاه خود را به آی او اس ۱۰٫۲٫۱ بروزرسانی کرده باشند، دیگر امکان بازگشت به نسخه ۱۰٫۲ و استفاده از ابزار عرضه شده برای جیلبریک دستگاهشان را نخواهند داشت.

هدف اپل از قطع دسترسی به فرمور قبلی این است که کاربران خود را از باگ ها و حفره های امنیتی موجود در آن دور نگه دارد. از این طریق نرم افزار قدیمی به کلی از اکوسیستم تمامی محصولات این شرکت کنار گذاشته می شود و کاربران بیشتری این شانس را خواهند داشت تا بروزرسانی های کامل تر را دریافت نمایند.

 

Feature2

 

در حال حاضر اولین نسخه آزمایشی از iOS 10.3 منتشر شده و این نوید را داده تا ویژگی های تازه ای نظیر Find My Airpod و Theater Mode را در اختیار کاربران اپلی قرار بدهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن