اخبار اپل

آی او اس ۱۱ ممکن است به کلی با اپ های ۳۲ بیتی سازگار نباشد!

بر اساس پیغام های هشداری که بسیاری از کاربرهای آی او اس این اواخر و به خصوص در نسخه آزمایشی iOS 10.3 با آنها رو به رو می شوند، خبر از این می دهد که پشتیبانی اپل از اپ های ۳۲ بیتی به آخر خط خود نزدیک شده است. این پنجره ها پیغامی مبنی بر اینکه توسعه دهنده اپ به منظور سازگار نگه داشتن اپلیکیشن خود با آی او اس، نیاز دارد که آن را به روزرسانی کند.

 

Feature3

 

از زمان عرضه اولین آیفون ۶۴ بیتی در سال ۲۰۱۳، بسیاری از توسعه دهندگان اپلی، اپ های خود را طبق استاندارد جدید بروزرسانی کرده اند. پردازنده A7 اولین بار به عنوان قلب تپنده آیفون ۵ اس وارد بازار شد و معنای تازه ای را به اپ های موبایلی داد. از آن موقع تا به امروز هنوز بسیاری از توسعه دهندگان دست روی دست گذاشته اند و محصولات خود را با پردازنده ۶۴ بیتی سازگار نساخته اند.

انتظار می رود که اپل با تحت فشار قرار دادن توسعه دهندگان و پشتیبانی نکردن از اپ های ۳۲ بیتی، سرعت اجرای برنامه ها را در نسخه های بعدی سیستم عامل خود که احتمالاً همزمان با عرضه iOS 11 است به مراتب بهبود ببخشد.

 

Feature2

 

طبیعتاً این تغییر کاربران محصولات قدیمی تر این شرکت را هم تحت تاثیر قرار خواهد و آیفون هایی که پیش از آیفون ۵ اس عرضه شده اند و فقط از معماری ۳۲ بیتی پشتیبانی می کنند را با مشکل مواجه می کند. اطلاعات کامل تر این تغییر بزرگ در کنفرانس جهانی توسعه دهنگان این شرکت که در ماه ژوئن برگزار می شود اعلام خواهد شد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن