اخبار اپل

پلیس مادرید باند دزدانی که کابل آیفون های اپل استور را می جویدند دستگیر کرد

Feature2

 

پلیس ۱۰ نفر را که در طول یک ماه به طور مداوم دست به سرقت آیفون های اپل استور شهر مادرید می زدند دستگیر کرد. تصاویر افراد این باند در حال جویدن کابل های امنیتی آیفون های اپل استور توسط دوربین های امنیتی ثبت شده بود.

این افراد اعضای نوجوان گروهی ۱۰ نفره بودند که ۲۴ دستگاه از گران قیمت ترین مدل های آیفون را در حدود اواخر سال میلادی گذشته به سرقت برده بودند. نحوه سرقت کردن این باند به این صورت بود که دسته جمعی و به صورت تک تک وارد فروشگاه می شدند و پس از سرقت متفرق می شدند تا ردیابی سارق اصلی دشوار بشود.

یکی از نفرات گروه وظیفه جویدن کابل ها را برعده داشت و پس از جدا کردن آیفون، دستگاه را دست به دست می کردند، سپس به دست یکی از نفراتی که در بیرون از فروشگاه قرار داشت می رساندند.

پلیس یک نفر از اعضای این باند که قصد داشت یکی از آیفون ها را به قیمت ۹۵۲ دلار به فروش برساند دستگیر کرد و سپس رد دیگر نفرات گروه را هم پیدا نمود. در کنار به زندان رفتن این ۱۰ نفر، ۲ شخص بزرگسال دیگر هم دستگیر و سپس با قرار وثیقه آزاد شدند. این دو نفر به صورت موقت محکوم شده اند و حق ندارد تا شعاع صد متری یکی از فروشگاه های اپل استور تردد کنند.

 

Feature3

عکس تزیینی است

اپل استورها یکی از پر طرفدارترین مکان ها برای سارقین به حساب می آیند و سال گذشته نیز گزارشهایی در مورد سرقت از دو اپل استور در کشور آمریکا منتشر شده بود. در اولی سارقین با خودرو به شیشه فروشگاه برخورد کرده بودند و در دومی هم به روشی مشابه با همین دزدان مادریدی دست به سرقت آیفون هایی به ارزش ۱۳ هزار دلار زده بودند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن