اخبار اپل

تعویض نمایشگر معیوب آیفون بدست تعمیرکاران جانبی، گارانتی را از بین نمی برد

اپل به تارگی یکی از قدیمی ترین سیاست های کاری اش را تغییر داده و از این پس، گارانتی آیفون هایی که نمایشگرشان بدست تعمیرکاران جانبی تعویض می شود باطل نخواهد شد. این خبر در پی ارسال نامه ای که این شرکت در روز جمعه برای کارمندان تمامی فروشگاه های خرده فروشی خود ارسال کرده منتشر گردیده و تاکنون توسط چندین منبع معتبر تایید شده است.

در ابتدای این نامه عنوان شده آیفون هایی که توسط تعمیرکاران غیر رسمی اپل تعمیر شده اند، در صورتی که مشکلشان تنها مربوط به شکستگی بوده و نه خود نمایشگر، همچنان از شرایط گارانتی این شرکت بهره مند خواهند بود.

در حقیقت از این به بعد آیفون هایی که نمایشگرشان توسط فرد دیگری به غیر از اپل تعمیر شده باشد و برای حل مشکل جدیدی به اپل ارسال بشوند، اول بررسی می شود که فقط نمایشگر آن تعویض شده و دیگر قسمت های گوشی دست نخورده هستند. در صورت قرار داشتن یک دستگاه در این شرایط، اپل به جز خود نمایشگر، دیگر اجزای آیفون را در صورت مشکل داشتن همچنان طبق وضعیت گارانتی تعمیر خواهد کرد.

 

تعمیر آیفون نمایشگر شکسته

 

آیفون های اپل در حالت عادی یک سال و در صورت انتخاب و پرداخت هزینه بیشتر برای خدمات Apple Care، تا دو سال از شرایط گارانتی این شرکت بهره مند می شوند.

این موضوع برای بسیاری از کاربران اپلی به خصوص کاربران ایرانی که دسترسی آسانی به اپل استورها و یا تعمیر کنندگان مجاز شرکت اپل دسترسی ندارند خبر بسیار خوبی خواهد بود. برای همین به صاحبان آیفون ها می شود تا دستگاه خود را با دقت بیشتری به دست تعمیرکاران بسپارند و از بابت دست نخوردن دیگر اجزای داخلی گوشی که منجر به از بین رفتن گارانتی یک ساله محصولشان می شود مطمئن بشوند.

 

گارانتی اپل

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن