اخبار اپل

آیفون ۸ احتمالاً تحت نام iPhone Edition و کمی دیرتر از آیفون ۷ اس عرضه می شود!

در گزارش تازه ای که توسط وب سایت Mac Otakara منتشر شده می توان جزییات بیشتری را در مورد جزییات و روند عرضه شدن آیفون های امسال اپل کسب کرد. در این گزارش یک بار دیگر به آیفون ۸ به عنوان آیفون گرانقیمت امسال اپل اشاره شده و مطرح کرده که این مدل به مانند اپل واچ که گرانقیمت ترین مدلشان با نام Apple Watch Edition نام گذاری شده بود، تحت نام iPhone Edition معرفی و عرضه شود.

گفته می شود که این شرکت بزرگ در حال حاضر مشغول آزمایش بر روی نمونه های متعددی از گوشی پرچمدار جدید خودش است و هر کدام را با ویژگی های متفاوتی تولید می کند تا در نهایت به یک یا سه مدل جدید که هر سه امسال عرضه می شوند برسد. اپل فاکتورهای متعددی را در دست بررسی دارد که شامل حذف دکمه هوم، بدنه تمام شیشه، بدنه سرامیکی، شاسی آلومینیومی و همینطور چندین مدل دیگر که پنل نمایشگر LCD دارند می شوند.

 

آیفون 8

 

این روشی است که مهندسان اپل همواره از آن استفاده می کرده اند تا نتیجه چنین آزمایشاتی به تولید یک یا چند مدل بی نقص ختم شود. پس از بررسی ویژگی های سخت افزاری، نوبت بررسی طراحی ظاهری است و به نظر می رسد که این شرکت هنوز انتخاب نوع جنس بدنه گوشی های خود را نهایی نکرده است. به همین علت است که شایعه شده آیفون ۸ نمی تواند تا ماه سپتامبر آماده شود و کمی دیرتر از آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس، در اواخر سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

این گزارش در انتها یک بار دیگر به ویژگی های آیفون ۸ اشاره کرده و اینکه قسمت قابل استفاده نمایشگر آن ۵ اینچی است و در کل، با ابعاد ۵٫۸ اینچی و همراه با نوار جدیدی که وظیفه دکمه های روی نمایشگر را ایفا خواهند کرد ساخته می شود. این نوار function area نام دارد و درست مشابه تاچ بار در مک بوک های ۲۰۱۶ است.

شایعه های استفاده از اتصال USB-C و یا استفاده از نمایشگر دوگانه، هر دو در این گزارش رد شده اند.

 

آیفون 8 function area

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن