اخبار اپل

امسال هر سه آیفون به نمایشگرهایی با ویژگی True Tone مجهز خواهند بود!

شایعه های منتشر شده در مورد آیفون های سال ۲۰۱۷ مثل همیشه بی شمار هستند، اما یکی از شایعه هایی که اکثریت قریب به اتفاق به آن باور پیدا کرده ایم، عرضه شدن سه مدل آیفون به نام های آیفون ۷ اس، آیفون ۷ اس پلاس و البته یک مدل گرانقیمت تر به نام آیفون ۸ است.

در آخرین شایعه مطرح شده در مورد هر سه آیفون جدید، گزارش جدیدی توسط بانک انگلستانی بارکلیز منتشر شده و ویژگی True Tone را به نمایشگر آیفون های نسبت داده و اشاره کرده که اپل تجربه کاربر را از این طریق به مقدار قابل توجهی ارتقا خواهد داد.

ویژگی True Tone برای اولین بار در سری تبلت های آیپد پرو اپل دیده شد و در حقیقت قادر است تا با استفاده از چهار عدد سنسور تشخیص نور محیط، میزان رنگ و شدت نور نمایشگر را با مکانی کاربر در آن قرار دارد تطبیق بدهد.

 

Feature2

 

برای درک بهتر این ویژگی می توان به قابلیت Night Mode در آیفون ها اشاره کرد که برای کاهش صدمات کار کردن در تاریکی به چشمان کاربرها طراحی شده بود، با این تفاوت که True Tone همان کار را با بهره گیری از سخت افزار جدید و به صورت خودکار انجام خواهد داد.

بارکیلز بر این باور است که اپل برای تامین حسگرهای این قابلیت جدید، با شرکت استرالیایی AMS همکاری خواهد کرد. ولی در مجموع این کار باعث می شود تا قیمت نهایی آیفون کمی بالاتر برود.

Feature3

جدای از بحث نمایشگر، آیفون ۸ قرار است غول تازه اپل باشد و با فناوری های نوآورانه خود، باز هم رقبایش را حسابی به چالش بکشد. یکی از این ویژگی های منتسب به آیفون ۸، دوربین پیشرفته سه بعدی است که احتمالاً قرار است برای تشخیص چهره و اهداف دیگری مثل فناوری واقعیت مجازی کاربرد داشته باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن