اخبار اپل

انتشار تصاویر رندر شده آیفون ۸ با شباهت بسیار به بدنه آیفون ۵ و دوربین عمودی دو گانه

تصاویر طراحی شده مختلفی در این دو هفته اخیر از آیفون ۸ به بیرون درز کرده که تصور خوبی از آنچه قرار است به عنوان آیفون ۵٫۸ اینچی و گران قیمت شرکت اپل شاهد باشیم به ما می دهند.

اپل در حال بررسی چندین مدل نمونه متفاوت برای محصول نهایی خود است و فقط این را می دانیم که دو نمونه از آنها دارای بدنه ای آلومینیومی، دوربین دوگانه عمودی و همینطور یک دایره اسرار آمیز در قسمت پشتی هستند.

 

آیفون 8

 

روز گذشته چند تصویر طراحی شده دیگر توسط حساب یکی از کاربران اینستاگرام به نام bro.king باعث شده تا شایعه های گذشته کم و بیش تصدیق بشوند.

این تصاویر که کالبد آیفون ۸ را نشان می دهد، جنس بدنه را نه شیشه ای بلکه آلومینیومی تصویر کرده و ویژگی های ظاهری و انحناهای بدنه را بسیار شبیه به محصول سال های نه چندان دور اپل یعنی آیفون ۵ پیاده سازی کرده است.

ابعاد این پوسته ها در تصاویر این طراح مشخص نیست اما به نظر می رسد که براساس طول ۱۴۹٫۵ و عرض ۷۲٫۵ که کمی از آیفون ۷ بزرگ تر است طراحی شده باشد.

 

آیفون 8

 

دیگر موارد همخوانی های این طراحی جزییات بالا با شایعه های هفته های اخیر، جایگاه دوربین دوگانه و همچنین حفره دایره ای شکلی است که درست در میانه های قاب جای گرفته. دوربین مجهز به دو عدسی کمک می کند که ضمن بالاتر رفتن کیفیت تجربه عکاسی، فناوری واقعیت مجازی نیز از سوی آیفون ۸ پشتیبانی شود. هنوز مشخص نیست که حفره دایره ای شکل محل قرار گیری جدید تاچ آیدی است و یا اینکه به منظور افزودن قابلیت شارژ بی سیم برنامه ریزی شده است.

نکته مهم دیگر اینکه این طراحی ها هنوز نهایی نشده اند و این تاخیر در تصمیم گیری، ممکن است به دیرتر عرضه شدن آیفون ۸ نسبت به آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس منجر بشود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن