اخبار اپل

لو رفتن تصاویری از طراحی شماتیک و قالب بدنه آیفون ۸

بِنجامین گِسکین یکی از کاربران فعال این روزهای توییتر در عرصه انتشار تصاویر لو رفته و احتمالی از آیفون ۸ است. وی روز گذشته سه تصویر را در حساب کاربری توییتر خود به اشتراک گذاشت که در نوع خود جالب توجه هستند.

در این تصاویر یک طرح شماتیک و همینطور دو عکس که گفته شده متعلق به قالب ساخت بدنه آیفون ۸ است دیده می شود. با نگاه دقیق تر به تصاویر قالب های نقره ای رنگ می توان محل برآمدگی یا همان برشی که قرار است دوربین آیفون ۸ در آن جای بگیرد را مشاهده کرد.

 

آیفون 8

 

تصاویری که به قالب آیفون ۸ نسبت داده شده اند، احتمالاً قالب ها CNC فلزی و برآمده ای هستند که در خطوط تولید شرکت اپل مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که پیش از این هم چنیدن بار مطرح شده بود، احتمال اینکه عدسی های دوربین آیفون ۸ به صورت عمودی در کنار یکدیگر قرار بگیرند بسیار زیاد است.

نکته قابل تامل در این تصاویر، نبود حضور شیار پشتی برای حسگر اثر انگشت تاچ آیدی است. هنوز مشخص نیست اپل چه برنامه ای برای اسکنر اثر انگشت آیفون ۸ دارد اما این شایعه مطرح شده بود که این دایره دوست داشتنی در صورت فراهم نشدن یکپارچگی اش با نمایشگر OLED، ممکن است مثل بسیاری از محصولات اندرویدی به قسمت پشتی دستگاه منتقل شود.

بِنجامین گِسکین پیش از این تصاویر دیگری از یک قالب آیفون ۸ و همینطور یک نمونه که شباهت بسیاری به طراحی آیفون ۳ جی اس داشت را توییت کرده بود.

 

آیفون 8

 

انتظار می رود امسال شاهد عرضه سه نوع آیفون که دو مدل آنها با نام آیفون ۷ اس، جایگزین گوشی های سال ۲۰۱۶ این شرکت می شوند خواهیم بود. آیفون ۸ نیز در کنار دو مدل سری اس، با ویژگی های منحصر به فردی مثل نمایشگر OLED لبه تا لبه، حسگر اثر انگشت یکپارچه سازی شده با نمایشگر، دوربین فیس تایم مجهز به فناوری سه بعدی و بسیاری موارد دیگر تولید می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن