اخبار اپل

تماشا کنید: زندگی آسان تر با آیفون، شعار کمپین تبلیغاتی جدید اپل

اپل از روز گذشته قسمت نسبتاً جدیدی را به وب سایت خود اضافه کرده که هدف اصلی آن تشویق کاربران اندرویدی به تغییر گوشی و خرید آیفون است. البته اپل قبلاً قسمت مشخصی را برای کاربرانی که قصد تعویض و مهاجرت از گوشی های اندرویدی به آیفون را داشتند هم اختصاص داده بود و در آن زمان بیشتر به معرفی اپ Move to iOS و نحوه کار با آن می پرداخت.

اما در این بخش جدید به طور کامل سوالات متداول و تبلیغات جدیدی قرار داده شده و ویژگی ها و برتری هایی که آیفون نسبت به سایر رقبایش دارد را به طور جدی بزرگنمایی کرده است. اپل حتی برای این قسمت تازه ۵ ویدیوی جدید را در کانال یوتیوب خود قرار داده که هر کدام یکی از ویژگی های مهم آیفون را به نمایش می گذارند.

 

آیفون

 

با مشاهده آمار رشد کاربران اپلی و مهاجرت از اندروید، جای تعجب نیست که اپل پول های زیادی را خرج ساخت چنین کمپین هایی می کند. تیم کوک در آخرین رویداد اعلام درآمدهای شرکتش که سه ماهه مالی دوم سال ۲۰۱۷ را شامل می شد، عنوان کرد که در این بازه زمانی شاهد بیشترین مهاجرت کاربران از محصولات اندرویدی به سمت آیفون بوده است.

"عکس ها"، "پرش"، "موسیقی"، "سریع" و "امنیت" به ترتیب نام این ویدیوهای ۱۶ ثانیه هستند که در ویدیوی زیر کنار هم قرار داده شده اند.

 

دانلود ویدیو

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن