اخبار اپلاخبار تکنولوژی

عظیم ترین آپدیت کلش اف کلنز منتشر شد

بعد از گذشت حدوداً ۵ سال از زمان تولید کلش اف کلنز، برای خیلی ها سوال است که چرا این بازی همچنان به این اندازه پر طرفدار باقی مانده. جواب این سوال کاملاً مشخص است و شرکت سوپرسل تمامی موفقیت خود را مدیون انتشار به روزرسانی های مداوم و افزودن شخصیت ها و حوادث تازه و هیجان انگیز به این بازیست.

آپدیت جدید این شرکت با بروزرسانی های گذشته خیلی فرق کرده و تا جایی روند بازی را برای کاربر گسترده کرده که بعد از ارتقا به این نسخه انگار نسخه دوم بازی کلش اف کلنز را بازی می کند.

افزوده شدن یک جهان جدید و قابلیت Builder Base یکی از اصلی ترین ویژگی های این نسخه است. شما برای رسیدن به اینجا باید سوار کشتی بشوید و به تان هال ۴ برسید. در آن ویلج جدید می توانید کشتی را دوباره بازسازی کنید.

دنیای جدیدی که به این بازی افزوده شده طبیعتاً کلی ساختمان، ارتش، قابلیت و شخصیت های جدید را در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا باید از منابع مخصوص این جهان برای ساخت و ساز و پیشرفت بهره ببرید و به جز جم ها، از منابع ویجل قبلی نمی توانید استفاده کنید.

تغییر مهم دیگر این آپدیت جدید افزوده شدن حالت مبارزه Versus Battle است. در این حالت جدید شما با فرد دیگری وارد جنگ تن به تن می شوید و اگر سه بار در طول روز از جنگ پیروز بیرون بیایید، تروفی بدست می آورید.

مکانیسم بازی هم در نسخه جدید کمی متفاوت شده. مثلاً ارتش ها به صورت اتوماتیک تعلیم داده می شوند، دیوارها قطعه ای ساخته می شوند و اگر بازیکنی حضور نداشته باشد نمی توان به او اتک زد. همینطور امکان جادو کردن در این جهان وجود ندارد و نمی توان از ویزاردها استفاده کرد. سوپرسل توصیه کرده که کاربران تمامی تمرکز خود را در این نسخه بر روی توانایی های ارتش خود قرار بدهند.

 

دانلود ویدیو

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن