اخبار اپل

تماشا کنید: انتشار تصاویر و ویدیویی از چند آیفون ۸ با حسگر تاچ آیدی در پشت

روز چهارشنبه تعدادی عکس و یک ویدیو در وب سایت چینی Weibo منتشر شده که گفته می شود نمونه های احتمالی از آیفون ۸ هستند.

طبق گفته Benjamin Geskin یکی از شایعه پراکنان شناخته شده اخبار اپلی، این سه مدل آیفون نمونه هایی هستند که برای بررسی طرح آیفون ۸ ساخته شده اند و احتمالاً به مدل نهایی که تا چند ماه آینده عرضه می شوند شباهت بسیاری دارند.

در این دو تصویر آیفون هایی را می بینیم که هیچگونه دکمه ای بر روی قسمت جلو یا در زیر نمایشگر ندارند. در نمای پشت نیز همان شایعه این چند وقت اخیر یعنی دوربین دوگانه عمودی به وضوح مشخص است. نکته واضح دیگر قرار گرفتن دایره معروف یعنی حسگر اثر انگشت تاچ آیدی است که بر روی بدنه پشتی تمام شیشه ای این آیفون ها قرار دارد.

 

Feature2

 

همچنین از روی رنگ بندی تصویر دیگری از این آیفون ها می توان چهار رنگ سفید، مشکی یا جت بلک، طلایی و نقره ای را دید که به جز رنگ سفید، باقی رنگ ها در این چند سال اخیر مدام استفاده شده اند. اپل آخرین بار که از رنگ سفید استفاده کرد به سال ۲۰۱۱ و زمان تولید آیفون ۴ اس باز می گردد.

جالب اینجاست که رنگ رزگلد در هیچ یک از این عکس های لو رفته قرار ندارد. اگر این تصاویر درست باشند باید گفت که اپل قصد دارد تولید رنگ رزگلد را کنار بگذارد و شاید از رنگ سفید برای جایگزین کردن آن استفاده کند. آیفون های تصویر آخر فاقد حسگر اثر انگشت در قسمت پشت هستند.

 

Feature3

 

انتظار می رود که سه مدل آیفون ۷ اس، ۷ اس پلاس، در سال جاری از سوی اپل عرضه بشوند و مدل منحصر به فردتر آنها یعنی آیفون ۸ با کمی تاخیر، به جای عرضه در ماه سپتامبر حوالی نوامبر به ویترین مغازه ها برسد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن