اخبار اپل

انتشار تصویر اولین قاب محافظ آیفون ۸، جای لوگو یا حسگر اثر انگشت؟!

روز گذشته عکسی از اولین قاب ساخته شده برای محافظت از بدنه آیفون ۸ منتشر شده که با شایعه های این مدت کمی متفاوت است و نه تنها به حفره حسگر اثر انگشت، بلکه به یک شیار بزرگ برای دوربین اشاره می کند.

این قاب محافظ که مشخص نیست توسط کدام شرکت ساخته شده، به گفته وب سایت هلندی Techtastic توسط طراحی با رایانه تولید شده است. در قسمت پشت این قاب یک برش دایره ای شکل درست در وسط قاب قرار دارد و کمی بالاتر نیز یک برش عمودی بزرگ تر که جای قرارگیری دوربین است دیده می شود.

 

Feature3

 

همچنین تکه کاغذی در پشت برش دایره ای شکل مرکز قاب دیده می شود که شبیه به اثر انگشت بوده و احتمالاً برای نشان دادن این واقعیت است که این قسمت نه برای مشخص بودن لوگوی اپل، بلکه محلی است که کاربر نوک انگشت خود را برای باز کردن قفل دستگاه قرار می دهد.

گزارش های زیادی در مورد موفق بودن و یا عدم توانایی اپل در یکپارچه کردن حسگر اثر انگشت تاچ آیدی با نمایشگر OLED در آیفون ۸ منتشر شده است ولی هنوز نمی توان گفت که اپل در نهایت کدام راه را خواهد رفت.

نکته دیگر این تصویر، برش در نظر گرفته شده برای دوربین اصلی آیفون ۸ است که در مقایسه با تصاویر لو رفته قبلی، خیلی بزرگ تر به نظر می رسد. علت اندازه بیشتر این شیار، خارج بودن فلش و حفره میکروفون ضبط صدای دوربین از محل قرار گیری عدسی ها است.  

 

Feature2

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن