اخبار اپل

لو رفتن تصویری که احتمالاً قاب پشتی آیفون ۸ خواهد بود

وب سایت چینی Weibo تصویری را از نمونه قاب شیشه ای که شاید متعلق به آیفون ۸ است را منتشر کرده تا یک بار دیگر شایعه عدم انتقال تاچ آیدی به قاب پشتی این محصول پر رنگ تر شود.

این تصویر تطابق خوبی با شایعه های اخیر و بازگشت اپل به سمت استفاده از بدنه تماماً شیشه ای دارد. مدتی است که استفاده مجدد از ساندویچ شیشه و فولاد (مثل آیفون ۴) از سوی اپل قوت گرفته و علاوه بر این، دوربین دو گانه با عدسی های عمودی نیز در این عکس به وضوح خود نمایی می کند.

این تصویر شباهت بسیاری به نمونه غیر رسمی که چند وقت پیش لو رفته و به آیفون ۸ نسبت داده شده بود دارد، با این تفاوت که تصویر قبلی نوشته های قوانین ارتباطات مثل مجوز مربوط به فعالیت دستگاه های الکترونیکی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و علامت هشدار در مورد نحوه دفع باتری را در پشت و زیر کلمه iPhone نشان می داد.

 

آیفون 8

 

اپل از زمان تولید آیفون ۷ و به هدف یکپارچه سازی ظاهر گوشی هوشمندش ترجیح داد تا توضیحات قوانین و مقررات را به قسمت About تنظیمات منتقل کند. در حال حاضر آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در پایین کلمه آیفون تنها دو خط نوشته ریز و معروف Designed by Apple in California Assembled in China را به همراه شماره مدل و شناسنامه FCC و کد IC را حک شده دارند.

در حالی که عکس منتشر شده امروز هیچگونه نوشته ای را در پایین لوگوی آیفون ندارد، ولی جایگاه قرار گیری دوربین و لوگوی اپل آن همخوانی خوبی با تصاویر غیر رسمی این چند ماه اخیر از خود نشان می دهد. این امکان وجود دارد که لو دهنگان چنین عکس هایی در هنگام از رده خارج کردن طرح های اولیه و شاید تایید نشده بدنه آیفون ۸ فرصت پیدا می کنند تا چنین عکس هایی را تهیه و منتشر کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن