اخبار اپل

اولین تصویر منتشر شده از برگه توضیحات آیفون ۸

روز گذشته وب سایت SlashLeaks یکی از خوره های اخبار اپلی تصویری را منتشر کرده که گفته می شود متعلق به برگه یا دفترچه توضیحات آیفون ۸ است. در این تصویر به خوبی می توان طراحی حاشیه های باریک و روزنه متمایز کننده ای که در قسمت بالایی نمایشگر قرار داده شده را مشاهده کرد. این جزییات باز هم ابعاد ۵٫۸ و محل دقیق قرارگیری خروجی صدای بلندگوی تماس، دوربین و حسگرهای لازمه را تایید می کند.

از آنجایی که این تصویر ابتدا در وب سایت چینی Weibo منتشر شده و نمی توان در مورد حقیقی بودن آن مطمئن بود، با این حال شواهدی از دستکاری بودنش هم به نظر نمی رسد. نکته دوم در مورد صحت چنین عکسی این است که شباهت بسیاری به عکس های لو رفته و طرح های مفهومی متعدد این چند هفته اخیر دارد.

 

آیفون 8

 

همچنین این دفترچه همخوانی خوبی با استانداردهای تولید دفترچه به سبک اپل دارد. معمولاً یکی از برگه های موجود در جعبه آیفون به توضیح نحوه باز کردن محل قرار گیری سیم کارت و استفاده از سنجاق داخل جعبه برای گشودن این محفظه کوچک اختصاص داده می شود.

دکمه پاور بیش از حد بزرگ نکته برجسته دیگری است که در این تصویر ساده و شماتیک جلب توجه می کند. طراحی این دکمه نسبته به دکمه های قبلی بسیار باریک تر و طولانی تر کشیده شده و تئوری قرار گرفتن تاچ آیدی یا حسگر اثر انگشت در زیر این دکمه را قوی تر می کند.

 

آیفون 8

جعبه آیفون ۷

با حذف تاچ آیدی از قسمت جلوی آیفون ۸ دیگر خبری از لبه های همیشگی بالایی و پایینی نخواهد بود. تئوری دیگری که در مورد جزییات و ابعاد آیفون ۸ مطرح شده به نسبت ابعاده ۱۸:۹ اشاره دارد و اینکه نسبت به ابعاد فعلی آیفون ۷ که ۱۶:۹ است تغییر قابل توجهی خواهد کرد. در حال حاضر گلکسی اس ۸ سامسونگ هم از چنین نسبت ابعاد نمایشگری بهره می برد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن