اخبار اپل

ششمین نسخه آزمایشی iOS 11 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار داده شد

اپل اواخر روز دوشنبه دست به انتشار ششمین نسخه بتا از iOS 11 زد و ویژگی های ظاهری جدیدی را به این نسخه اضافه کرد تا حس و حال تازه ای به سیستم عامل بعدی خود بدهد.

تغییر چندین مورد از آیکون اپ های مشهور این نسخه از جمله اصلی ترین ویژگی های ظاهری این نسخه محسوب می شوند. اول از همه آیکون اپ استور که به شکل ساده تر و فقط از سه خط عبور کرده از هم تغییر پیدا کرده است. این اولین بار است که اپل از سال ۲۰۰۸ و معرفی اپ استور دست به تغییر آن می زند و این دفعه دیگر خبری از مداد، قلم و خط کش در این آیکون کوچک نیست. تغییر آیکون اپ استور با تغییرات بسیاری که خود این اپ خواهد داشت همزمان شده است.

 

Feature2

 

آیکون دگرگون شده شماره ۲ متعلق به اپ نقشه است. این آیکون اکنون خودرویی را نشان می دهد که مسیر عبوری بر روی جاده بین ایالتی ۲۸۰ را به سمت شمال طی می کند. این مسیر در حقیقت Wolf Road نام دارد و از کنار مقر تازه ساز اپل پارک عبور می کند. قسمتی از سفینه اپل پارک نیز در این آیکون مشخص است.

مورد آخر آیکون ساعت است که با کمی تغییر حالا می توان درشت تر شدن اعداد و تغییر فونت به San Francisco را در آن دید.

تغییر ظاهر آیکون ها در iOS 11 در حقیقت بخش بسیار کوچکی از ویژگی های این سیستم عامل جدید هستند و افزوده شدن قابلیت های مدرن دیگر، باعث خواهد شد تا کاربران بسیاری را برای دریافت به روزرسانی تازه مشتاق نگه دارد.

آی او اس ۱۱ در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل رونمایی شد و قرار شد تا پاییز امسال همزمان با معرفی آیفون های ۲۰۱۷ و با کلی ویژگی خاص از جمله تغییرات رابط کاربری در قسمت کنترل سنتر، امکان پرداخت کاربر به کاربر از طریق اپل پی، ایرپلی ۲، بسته واقعیت افزوده ARKit، اپ File و همینطور بهینه سازی های امنیتی بیشتر به صورت عمومی منتشر بشود.

 در حال حاضر کاربران توسعه دهنده و کاربرانی که در برنامه بتای این شرکت ثبت نام کرده اند می توانند این نسخه آزمایشی را دریافت و نصب کنند.

 

Feature3

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن