اخبار اپل

بدنه آیفون ۷ اس به دلیل استفاده از شیشه ممکن است کمی ضخیم تر از آیفون ۷ باشد

براساس شایعه ها گفته می شود ظاهر آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس قرار است به مقدار زیادی شبیه به نسل سال گذشته شان ساخته شوند. شاید بسیاری منتظر تغییر چهره در این دو محصول باشند ولی گویا یکی از تفاوت های این نسل با آیفون های سال ۲۰۱۶ در این خواهد بود که بدنه ضخیم تری پیدا می کنند.

در خبر تازه ای که توسط وب سایت Giga Apple منتشر شده و منبع خود را اسناد بدست آمده از یکی از تولید کنندگان قاب های محافظ گوشی قرار داده، اعلام شده که آیفون ۷ اس در مجموع حداقل ۰٫۱ میلی متر از آیفون ۷ ضخیم تر ساخته می شود.

 

Feature2

 

تغییر جنس بدنه آیفون از آلومینیوم به شیشه علت این موضوع و تفاوت ابعاد بدنه آیفون های امسال نسبت به سال قبل است. در صورتی که چنین موضوعی حقیقت داشته باشد، ضخامت آیفون ۷ اس تقربیاً ۷٫۲۱ میلی متری می شود. آیفون ۷ ضخامت ۷٫۱ میلی متر ضخامت داشت.

در ادامه این مطلب به عرض آیفون ۷ اس هم اشاره کرد که قرار است به جای ۶۷٫۱۴ میلی متر به ۶۷٫۲۷ تغییر کند. ارتفاع ۱۳۸٫۳۱ میلی متری نسل قبل نیز امسال نزدیک به ۱۳۸٫۴۴ خواهد بود.

افزوده شدن ضخامت آیفون های سال ۲۰۱۷ آن هم در حد یک میلی متر نمی تواند موضوع نگران کننده ای باشد و حتی ممکن است کاربران بسیاری متوجه این تفاوت کوچک نشوند. این اتفاق پیش از این در سالی که آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس عرضه شدند رخ داده بود. آیفون ۶ اس برای افزایش مقاومت بدنه خود نزدیک به ۰٫۲ میلی متر از آیفون ۶ ضخیم تر ساخته شد.

Feature3

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن