آموزش تغییر کشور اپل آیدی بدون نیاز به کارت اعتباری و جیلبریک

تغییر کشور اپل آیدی یکی از معضلات شایع میان کاربرانی است که مایل هستند از اپ های موجود در اپ استور کشورهای دیگر استفاده کنند. به نظر می رسد چنین مشکلی از زمان عرضه iOS 11 حل شده و این امکان وجود دارد که افراد بدون جیلبیرک و یا به وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، کشوری که اپل آیدی خود را روی آن تنظیم کرده اند تغییر بدهند. این روش به کاربرانی که بر روی اپل آیدی آنها اعتباری وجود ندارد توصیه می شود.

تغییر کشور اپل آیدی

 

Feature1

 

۱ – در قسمت تنظیمات وارد iTunes & App Store شوید. نام کاربری و رمز اپل آیدی را وارد کرده و سپس آدرس ایمیل اپل آیدی را لمس کنید. در منوی نشان داده شده گزینه View Account را انتخاب کرده و یک بار دیگر هویت خود را با وارد کردن رمز عبور، اثر انگشت و یا فیس آیدی تایید کنید.

 

Feature2

 

۲ – در این صفحه گزینه Country/Region را لمس کنید و سپس Change Country or Region را انتخاب کنید. از روی فهرست کشورها گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. صفحه قوانین و مقررات به شما نشان داده می شود و پس از تایید به صفحه جزییات پرداخت برده می شوید. در اینجا می توانید گزینه None را انتخاب کنید و با وارد کردن آدرس خیابان کشور که مد نظر دارید (برای اینکار می توانید از وب سایت های ساخت آدرس فیک مثل http://www.fakeaddressgenerator.com استفاده کنید) اطلاعات مورد نظر را ثبت کرده و در انتها گزینه Done را بزنید.

 

Feature3

 

اپل به تازگی گزینه پرداخت از طریق پی پل را هم به این قسمت اضافه کرده تا کاربران بیشتری قادر باشند کشور اپل آیدی خود را تغییر بدهند. اما افزوده شدن گزینه None می تواند این مانع مهم را به ویژه برای کاربران ایرانی حذف کند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن