اطلاعیه مهم ویترین سیبچه در ارتباط با اختلال روز جمعه

همانطور که مستحضرید روز جمعه پیام های ناخواسته ای از طریق سیستم ارسال اعلانیه (پوش) به کاربران ارسال شد و انتشار این پیام ها باعث ایجاد ابهام و نارضایتی در بین کاربران ویترین گردید.

 

برای توضیح علت رخداد این مشکل باید گفت که ویترین سیبچه به منظور خدمت رسانی بهتر و تحلیل داده های حاصل از اعلانیه های ارسال شده برای کاربران، محصول متعلق به یک استارتاپ را مورد استفاده قرار داده و قابلیت اتصال به سیستم ارسال اعلانیه های ویترین سیبچه را در اختیار آن گذاشته بود. از آنجایی که شرکت مذکور به منظور مدیریت کدهای خود از پنل تجاری وب سایت GitHub (سرویس میزبانی وب برای پروژه‌هایی که از سیستم سورس کنترل گیت استفاده می‌کنند) استفاده می کرد و با توجه به توقف فعالیت این استارتاپ و عدم تمدید سرویس GitHub، این وب سایت کدهای محصول مذکور را دسترس عموم قرار داد که در نتیجه توسط افراد سودجو مورد استفاده قرار گرفت.

تیم امنیتی ویترین سیبچه در سریعترین زمان ممکن موضوع را شناسایی و دسترسی مذکور را مسدود نمود و از عدم بروز مجدد این مشکل اطمینان حاصل کردند.

 

ویترین سیبچه ضمن عذرخواهی بابت انتشار اعلانیه های نامناسب به شما این اطمینان را می دهد که هیچگونه نفوذی به سرور و اطلاعات کاربران رخ نداده و این سرویس همچنان در حال خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشد.

از همراهی شما با سیبچه قدردانی می کنیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن