انتشار دومین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 برای توسعه دهندگان و کاربران بتا

اپل از روز گذشته دست به انتشار دومین نسخه بتا از iOS 11.4.1 زده و ابتدا آن را در اختیار کاربران توسعه دهنده و سپس با تاخیر چند ساعته برای کاربران برنامه بتای خود انتشار داد. این نسخه نزدیک به یک هفته پس از عرضه بروزرسانی آزمایشی اول iOS 11.4.1 منتشر شده و این امکان فراهم است که هر دو دسته از کاربران توسعه دهنده و بتا، در صورت فعال بودن پروفایل توسعه دهندگی یا پروفایل بتا این نسخه جدید را از طریق تنظیمات دستگاه دریافت و نصب کنند.

اگرچه بعد از معرفی iOS 12 در رویداد کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپلی تمامی توجه ها به سمت ویژگی های مفصل و پر تعداد این نسخه جدید که فعلا در وضعیت بررسی قرار دارد رفته، اما اپل همواره نسخه های پیشین را تا پیش از انتشار نسخه نهایی به صورت مداوم بروزرسانی می کند.

 

 

در کنار انتشار دومین نسخه آزمایشی از iOS 11.4.1 ، نسخه های آزمایشی دیگر پلتفرم های این شرکت از جمله tvOS 11.4.1 و macOS High Sierra 10.13.6 نیز برای بررسی بیشتر در اختیار کاربران مشتاق قرار گرفت.

هر سه بروزرسانی عرضه شده شامل تغییرات پشت پرده و ناچیزی می شوند که عمدتا به منظور رفع باگ های موجود و ارتقا تجربه کارکرد و سرعت کلی سیستم عامل عرضه گردیده است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن