انتشار نسخه آزمایشی شماره ششم از iOS 11.2.5 برای توسعه دهندگان و کاربران بتا

شرکت اپل شب گذشته برای بار ششم یک نسخه آزمایشی از بروزرسانی پلتفرم پر طرفدار این شرکت یعنی iOS 11.2.5 را ابتدا در اختیار توسعه دهندگان و سپس با کمی تاخیر در اختیار کاربران بتا قرار داد.

این نسخه نزدیک به یک هفته پس از انتشار نسخه بتای شماره پنج و بیش از یک هفته از انتشار نسخه عمومی iOS 11.2.2 منتشر شده و به نظر می رسد که بیشتر با تمرکز بر روی رفع نواقص امنیتی به دست این طیف از کاربران رسیده است.

آی او اس ۱۱٫۲٫۵ قصد دارد ویژگی جدیدی را برای کاربران خود به خصوص آنهایی که از مرتبا از دستیار صوتی سیری استفاده می کنند به ارمغان بیاورد. افزودن این ویژگی باعث می شود تا سیری از این پس بتواند اخبار روزانه را در صورت درخواست کاربر برای او پخش کند. این ویژگی که با محوریت افزوده شدن به بلندگوی هوم پاد طراح شده، به محض در خواست اطلاع از اخبار، عناوین روز را از وب سایت هایی نظیر واشینگتن پست، فاکس نیوز، سی ان ان و ان پی آر می خواند.

هنوز مشخص نیست که چه ویژگی های مهم دیگری قرار است در انتها به iOS 11.2.5 افزوده شوند، اما مشخص شده که نسخه آزمایشی ششم این سیستم عامل، یکی از نواقص مهمی که در آن باز کردن لینک مشخصی در اپ Messages باعث می شود دستگاه های آی او اسی به طور کامل فریز شوند برطرف شده است.

در حال حاضر کاربرانی که پروفایل توسعه دهندگی و یا بتا را بر روی آیفون یا آیپد خود نصب کرده اند می توانند با مراجعه به تنظیمات و قسمت Software Update این نسخه جدید را به صورت هوایی دریافت و نصب کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن