انتشار نسخه آزمایشی شماره ۶ و ۷ از iOS 11 برای کاربران بتا و توسعه دهندگان اپل

شب گذشته هفتمین نسخه آزمایشی از iOS 11 به همراه نسخه های بتای دیگر پلتفرم های اپلی از جمله macOS high Sierra 10.13 ، watchOS 4 و tvOS 11 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت.

نسخه ششم آزمایشی iOS 11 در اختیار کاربران غیر توسعه دهنده قرار داده شد و کاربرانی هم که در قسمت بتای وب سایت اپل ثبت نام کرده اند، با کمی تاخیر نسخه بتای شماره ۶ را با شماره ساخت ۱۵A5362a دریافت کردند. بعد از بررسی مشخص شد که نسخه آزمایش هفتم این سیستم عامل دچار چند مورد تغییر ظاهری شده که شامل موارد زیر می شوند:

 

  • نمایش داده شدن آیکون اپل موزیک در هنگام باز بودن پنجره موزیک در قسمت کنترل سنتر

Feature1

  • افزوده شدن هشدار تازه به قسمت میزان صدا و نشان دادن رنگ زرد در هنگام بالا بودن ولوم

Feature2

  • امکان فعال سازی بلوتوث و وای فای در هنگام فعال بودن Airplane Mode و اینکه با غیر فعال کردن دوباره Airplane Mode وضعیت قبلی حفظ می شود

Feature3

  • افزوده شدن پلیر موزیک به قسمت کاور شیت که با کشیدن نمایشگر از بالا به پایین فعال می شود. همچنین اندازه فونت ساعت در این قسمت نسبت به قبل کمی کوچک تر شده

Feature5

 

در حال حاضر کاربران توسعه دهنده به منظور دریافت نسخه آزمایشی شماره ۷ و کاربران بتا به هدف دریافت نسخه بتای شماره ۶ می توانند با مراجعه به قسمت تنظیمات دستگاه و در بخش General > Update، به روزرسانی های مربوطه را دریافت و نصب کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن