اولین نسخه آزمایشی از iOS 11.4.1 منتشر شد

شرکت اپل یک روز پس از انتشار نسخه عمومی iOS 11.4 ، امروز اولین نسخه بتا از بروزرسانی بعدی آی او اس را به صورت موقت در اختیار توسعه دهندگان خود قرار داد. در حال حاضر کاربرانی که صاحب حساب توسعه دهندگی اپل هستند می توانند با مراجعه به قسمت نتظیمات دستگاه خود و یا با مراجعه به وب سایت این شرکت، بعد از دریافت فایل IPSW مربوط به iOS 11.4.1 beta 1 این نسخه را نصب کنند.

با توجه به فاصله زمانی کم تا کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این شرکت که هفته بعد برگزار می شود و قرار است در آن از iOS 12 رونمایی شود، نمی توان انتظار تغییرات بزرگی را در آپدیت کوچک iOS 11.4.1 داشت. برای همین احتمالا این نسخه جدید فقط تغییرات کوچکی که باعث ارتقا سطح امنیت و بهبود روند کارکرد کلی سیستم عامل می گردد را شامل خواهد شد. نسخه قابل دریافت برای کاربرانی که از پروفایل بتا برای بررسی نسخه های آزمایشی استفاده می کنند نیز مانند معمول تا ساعات آینده منتشر خواهد می شود.

 

 

شب گذشته همزمان با انتشار نسخه بتای شماره یک از iOS 11.4.1 ، نسخه های آزمایشی اول از سایر پلتفرم های این شرکت از جمله macOS 10.13.6 ، tvOS 11.4.1 و watchOS 4.3.2 نیز در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن