اولین نسخه آزمایشی از iOS 12.1.2 در اختیار توسعه دهندگان قرار داده شد

بعد از گذشت حدودا ۵ روز از زمان انتشار نسخه عمومی iOS 12.1.1، شرکت اپل از اواخر دیروز اولین نسخه آزمایشی از بروزرسانی بعدی آی او اس را مثل همیشه ابتدا در اختیار توسعه دهندگان خود قرار داد.

آی او اس ۱۲٫۱٫۱ تغییراتی همچون ظاهر بازطراحی شده فیس تایم، امکان گرفتن عکس های زنده از مکالمه فیس تایم و همینطور افزودن هپتیک تاچ به قسمت اعلانیه های آیفون ۱۰ آر را شامل شد.

به نظر می رسد که اولین نسخه آزمایشی از iOS 12.1.2 تغییرات محسوس و قابل توجهی را با خود به همراه نداشته باشد. با این حال ارتقا میزان امنیت و روان تر کار کردن دستگاه های اپلی معمولا کم ترین دستاورد نسخه های بتای کوچک است.

 

 

شب گذشته همزمان با انتشار نسخه آزمایشی شماره یک از iOS 12.1.2 نسخه های آزمایشی دیگر پلتفرم های شرکت اپل از جمله watchOS 5.1.2 که اپ ECG (با قابلیت ردیابی ریتم و ضربان قلب) برای سری چهارم اپل واچ را دارا می باشد و همچنین tvOS 12.1.2 و macOS 10.14.3 فعلا در اختیار توسعه دهندگان قرار داده شده است.

در حال حاضر این نسخه فقط در اختیار کاربرانی که از حساب های توسعه دهندگی اپل استفاده می کنند قرار دارد، اما انتظار می رود که به زودی نسخه مناسب برای استفاده کاربرانی که پروفایل بتا را بر روی دستگاه های خود فعال سازی کرده اند نیز عرضه شود.

اگر صاحب حساب توسعه دهندگی اپل هستید می توانید نسخه جدید را از طریق مراجعه به قسمت Software Update در تنظیمات گوشی دریافت و نصب کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن