اپل مشکل هنگ کردن نمایشگر آیفون ایکس در دمای پایین را حل می کند

آیفون ایکس به عنوان یک محصول مدرن و آینده نگر، تغییرات انقلابی و ویژگی های تازه ای را به خود دیده که برای اولین بار توسط شرکت اپل مورد استفاده قرار گرفته اند. برای همین خبر اعلام وجود مشکلات تازه و ناشناخته در آن اصلاً موضوع عجیبی نخواهد بود.

یکی از تازه ترین نواقصی که تعدادی از کاربران خبر از مواجه شدن با آن را داده اند، مشکل فریز شدن نمایشگر دستگاه در زمان هاییست که گوشی در محیط سردی قرار دارد. در چنین شرایطی نمایشگر گوشی برای چند ثانیه به طور کامل به درخواست های کاربر پاسخ نمی دهد و افراد مجبور هستند کمی صبر کنند تا همه چیز به حالت عادی باز گردد.

 

Feature1

 

برخلاف مشکل خط سبز رنگ که در نمایشگر برخی از آیفون ها دیده شده، اینبار خود اپل رسماً اعلام کرده از وجود چنین نقصی با خبر است و قول داده این مشکل را به زودی با عرضه یک بروزرسانی تازه برطرف خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که چه تعداد از آیفون های ایکس با چنین ایرادی دست و پنجه نرم می کنند و یا اینکه coldgate دقیقاً در چه مدل از آیفون های ایکس وجود دارد. به نظر می رسد که اپل در چند روز آینده با عرضه iOS 11.1.2 و یا حتی با عرضه زودهنگام نسخه نهایی iOS 11.2 این نقص را برطرف کند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن