برای اولین بار فروش مدل ۵٫۵ اینچی آیفون از مدل ۴٫۷ پیشی گرفت

آمارهای منتشر شده از میزان فروش آیفون ۷، نشان از این دارد که مدل ۵٫۵ اینچی این محصول توانسته نظر کاربران بیشتری را به سمت خود جلب کند. از آنجایی که اپل هیچ زمان آمار تفکیک شده ای از میزان فروش آیفون های ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی خود منتشر نمی کند، شرکت Slice Intelligence به دلیل اینکه اشراف کاملی بر روی میزان فروش و رسیدهای خرید کاربران تعداد زیادی از فروشگاه های سراسر کشور امریکا دارد، توانسته جزییات دقیق میزان فروش این دو را رسماً منتشر کند.

در این گزارش تحلیلی مشخص شده که از ۳۲ هزار درخواست پیش خرید آیفون ۷، تعداد ۵۵ درصد از آن متعلق به مدل آیفون ۷ پلاس و ۴۵ درصد دیگر مربوط به مشتریانی است که مدل کوچکتر این محصول را خریداری کرده اند. در میان این اعداد و ارقام، آمار فروش آیفون ۶ اس نیز به چشم می خورد و مشخص شده که ۴۱ درصد تمایل به خرید آیفون ۶ اس پلاس داشته و ۳۵ درصد هم آیفون ۶ اس را سفارش داده اند.

در ادامه این گزارش اطلاعات نوع رنگ های محبوب نیز به چشم می خورد و مشخص است که دو رنگ جدید اضافه شده به آیفون ۷ از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند. رنگ مشکی مات و رنگ جت بلک هر دو به ترتیب ۴۶ درصد و ۲۳ درصد سفارش داده شده اند. این یعنی رنگ مشکی مات دقیقاً دو برابر خواهان بیشتری داشته است. در انتهای این گزارش در مورد حافظه هایی که بیشتر از بقیه خریداری شده اند هم صحبت شده. حدود ۶۷ درصد از خریداران مدل ۱۲۸ گیگابایتی را به عنوان بهترین انتخاب در نظر گرفته و خریداری کرده اند.

بسیاری دلیل فروش بالاتر آیفون ۷ پلاس نسبت به مدل کوچکتر را اختلاف عدسی اضافه تری که مدل ۵٫۵ اینچی در اختیار دارد عنوان کرده اند. خریداران آیفون ۷ پلاس باید منتظر باشند تا یک به روزرسانی جدید که تا اواخر امسال عرضه خواهد شد، قابلیت عکس برداری با عمق میدانی را برای لنز دوم این گوشی هوشمند فعال کند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن