تماشا کنید: طرح مفهومی احتمالی از آیفون XI

چند هفته ای است که فروش جهانی شرکت اپل به ویژه در کشور چین با مشکل جدی رو به رو شده و این شرکت در سال جاری به یک تحول و حرکت جدید برای جذب کاربران بیشتر نیاز دارد. Waqar Khan یکی از طرفداران محصولات اپلی براساس شایعه هایی که از ابتدای سال میلادی جاری منتشر گردیده یک طرح مفهومی از آیفون ۱۱ طراحی کرده است. این طرح مفهومی شامل دوربین با لنز سوم و شکاف بالایی نمایشگر به مراتب کوچک تر از آیفون های XS ، XS Max و آیفون XR می شود.

 

 

ظاهر آیفونی که این طراح به تصویر کشیده در قیاس با آیفون های جدید چندان تغییر نکرده و همان ترکیب شیشه در قسمت قاب جلویی و پشتی و فریم فولادی را نشان می دهد. با این حال او با انتقال دادن بلندگوی جلویی آیفون به بالای قسمت شیشه ای توانسته قسمت ناچ را به نصف ابعاد فعلی برساند.

در قسمت پشتی لنز سوم قرار است فاصله عملکرد عکس برداری در نورکم مابین آیفون و گوشی سایر برندها به ویژه سری سوم گوگل پیکسل را کم تر کند.

گفته می شود آیفون های سال ۲۰۱۹ در حال حاضر مشغول سپری کردن مرحله آزمون اعتبارسنجی مهندسی هستند و هر ویژگی جدیدی که در دست بررسی است لزوما در محصول نهایی حضور نخواهد داشت.

 

دانلود ویدیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن