تماشا کنید: مقایسه سرعت آیفون ۱۰ ای مکس و هواوی میت ۲۰ پرو

تا به اینجای کار آیفون ۱۰ ای مکس در آزمایش سرعتی که وب سایت PhoneBuff به ساخت آن شهرت دارد از لحاظ سرعت قهرمان شکست ناپذیر بوده است. آیفون ۱۰ اس مکس همه گوشی های اندرویدی سنگین وزن امسال مثل گلکسی نوت ۹، گوگل پیکسل ۳ و وان پلاس ۶ تی را در این رقابت شکست داده و هواوی میت ۲۰ پرو تنها گوشی اندرویدی است که تا به حال مقابل آن قرار نگرفته بود.

مثل همیشه در دور اول این آزمایش تعداد مشخصی از اپ ها و بازی های مشابه به صورت همزمان بر روی هر دو گوشی اجرا می شود تا مشخص شود کدامیک سریع تر از دیگری می تواند بخش اول را به اتمام برساند. در دور دوم نیز توانایی هر کدام در باز نگه داشتن و اجرای آنی اپ های باز شده بررسی می شود.

 

 

در ابتدای این رقابت هواوی میت ۲۰ پرو عملکرد کمی بهتری داشت اما آیفون ۱۰ اس مکس در کم ترین زمان ممکن این فاصله را پر کرد و توانست دور اول مسابقه که فقط مخصوص اجرای اپ ها است را در زمان یک دقیقه و چهل و هفت ثانیه به پایان برساند. رقیب چینی آیفون در این قسمت زمان یک دقیقه و ۵۲ ثانیه را ثبت کرد. این نکته را هم باید گفت که هواوی میت ۲۰ پرو نزدیک ترین زمان ممکن به آیفون را در مقایسه با سایر گوشی های اندرویدی بدست آورد.

در دوم این مقایسه نیز آیفون و هواوی برنامه های در حال اجرا به ترتیب در مدت زمان ۳۵ و ۴۸ ثانیه دوباره اجرا کردند تا آیفون ۱۰ اس مکس همچنان شکست ناپذیر باقی بماند.

 

دانلود ویدیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن