تنها سه دقیقه کافی بود تا تمامی آیفون های ۱۰ پیش فروش بشوند

پیش فروش گران قیمت ترین آیفون اپل از اوایل روز گذشته آغاز شد و کاربران بیش ۵۵ کشور در سرتاسر جهان فرصت داشتند تا با چاشنی شانس و البته برداخت مبلغی نه چندان کم، صاحب یکی از اولین سری از آیفون ها ۱۰ بشوند. ولی تقاضای بالای خریداران باعث شد تا موجودی قابل خرید این محصول پس از ۲ الی ۳ دقیقه به پایان برسد.

از ماه ها قبل شایعه هایی در مورد کم تعداد بودن آیفون های ۱۰ اپل در ابتدای عرضه مطرح شده بود اما کسی باور نمی کرد که موجودی این محصول تنها در عرض چند ثانیه تمام بشود. اپل هیچ موقع اعلام نمی کند که چه تعداد از محصولاتش را برای فروش آماده کرده ولی تعداد محدود و البته مدت زمان انتظار برای رسیدن سفارش های جدیدی که از حالا به بعد قرار است به دست خریداران فعلی برسد، به این معناست که تعداد فوق العاده کمی آیفون ۱۰ را آماده فروش کرده بوده است. کاربرانی که پس از پایان موجودی آیفون ۱۰ سفارش خرید خود را ثبت کرده اند می بایست حداقل ۵ الی ۶ هفته برای دریافت این گوشی هوشمند صبر کنند.

 

Feature1

 

شایعه های زیادی حاکی از این است که اپل تعداد ۲ تا ۳ میلیون آیفون ایکس را برای اولین مرحله از پیش فروش در نظر گرفته بوده و طبیعی است که این میزان توان پاسخگویی به تقاضای همه کاربران مشتاق را نداشته است.

با یک محاسبه سرانگشتی می توان گفت که اگر اپل ۳ میلیون آیفون را با قیمت پایه ۹۹۹ دلاری پیش فروش کرده باشد، در عرض ۳ دقیقه مبلغی بالغ بر ۲ میلیارد دلار سود کرده است.

 در حال حاضر آن دسته از کاربرانی که از پیش فروش این محصول جا مانده اند فرصت خواهند داشت تا در روز سوم نوامبر به یکی از اپل استورهای این شرکت مراجعه کنند. اپل اعلام کرده که اولین مشتریانی که وارد فروشگاه می شوند شانس دارند تا آیفون های محدودی که در اختیار فروشگاه های رسمی این شرکت قرار داده شده را خریداری و دریافت کنند.

 

Feature2

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن