سومین نسخه بتای iOS 12.1 در اختیار کاربران بتا قرار گرفت

شرکت اپل از اواخر روز گذشته برای بار سوم نسخه آزمایشی تازه ای از بروزرسانی بعدی خود را به منظور بررسی بیشتر برای کاربرانی که حساب بتا دارند منتشر کرد. این بروزرسانی که تنها چند ساعت پس از انتشار نسخه قابل استفاده برای کاربران توسعه دهنده منتشر شده است، تغییرات چندانی را شامل نشده و فقط به روال اکثر سه شنبه های گذشته، روزی بود که این نسخه تحت بررسی یک قدم دیگر به سمت جلو حرکت داده شد.

به نظر می رسد که این نسخه آزمایشی تنها حاوی تغییرات جزیی و رفع ایراداتی که بیشتر در ارتباط با ارتقای امنیت مطرح می شوند باشد.

نسخه iOS 12.1 قرار است قابلیت های تازه ای همچون امکان فیس تایم گروهی و افزودن توانایی تشخیص چهره از طریق فیس آیدی زمانی که گوشی در وضعیت لنداسکیپ قرار دارد را با خود به همراه داشته باشد.

 

 

شب گذشته همزمان با انتشار نسخه های آزمایشی سوم از iOS 12.1، نسخه های آزمایشی دیگر پلتفرم های این شرکت از جمله watchOS 5.1 وtvOS 12.1 نیز در اختیار این دو گروه از کاربران قرار داده شد.

کاربرانی که مایل هستند این نسخه آزمایشی را پیش از انتشار نسخه نهایی بررسی کنند در صورت فعال سازی پروفایل توسعه دهندگی و یا پروفایل بتا روی آیفون یا آیپدهای سازگار، با مراجعه به قسمت نظیمات و بخش General > Software Update می توانند این نسخه را دریافت و نصب کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن